Styling | Svadba

Svadobné účesy 2016: Nové nápady pre dlhé vlasy

Najnovšie svadobné looky majú naše požehnanie! Klasika, extravagancia alebo neprekonateľná romantika – aktuálne účesy pre nevesty rozoznejú svadobné zvony aj ženské srdcia. Je tam všetko! Rafinovane zopnuté kreácie aj ležérne rozfúkané vlny – buďte neprehliadnuteľná a vykročte k oltáru s jedným z najkrajších svadobných účesov tejto sezóny. 

Svadobná sezóna odštartovala! Aj tento rok sa mnoho neviest chystá prežiť najkrajšie dni svojho života. Prípravy sú už v plnom prúde. Vybrali si šaty, miesto obradu, motto aj make-up. Ale čo svadobný účes? Mnoho neviest si ho vyberá takzvane „last-minute“. Niet divu, veď možností je toľko, že je ťažké sa v nich vyznať. A účes (so závojom, ozdobami alebo bez nich) navyše dopĺňa a zjednocuje celý look, takže je prirodzené nechať si rozhodovanie až nakoniec. Jeho výber tak trochu pripomína výber partnera – ten pravý je len jeden!  

Rozhodli sme sa trochu vám toto čakanie spestriť a ako inšpiráciu pre dlhovlasé nevesty ponúkame vám niekoľko úžasných svadobných účesov.

Galéria: Svadobné účesy 2016

Rozkvitnutý zapletaný účes

Svadobné účesy 2016

Dieťa kvetov: Rozkvitnuté vlasové doplnky vytvárajú v zapletanom účese ideálne spojenie.

Rozkvitnuté kvety ani v minulosti neboli iba súčasťou svadobných kytíc. Látkové kvety alebo ozdoby a kvetinové aranžmá obohatia každý účes. Najatraktívnejší pár však tvoria kvetinové ozdoby a zapletaný styling. To je esencia romantiky! No vyhýbajte umelým kvetom – dokážu rýchlo zničiť úchvatný look.    

Aj vy ste sa už zamilovali a potrebujete vedieť, ako si upraviť zapletanú korunku? Stačí nasledovať náš návod na úpravu: Zapletaný výčes

Svadobný účes: Skúška šiat

Rovnako ako svadobný banket či svadobný tanec, aj svadobný účes si vyžaduje určitý nácvik. Pár týždňov pred plánovanou svadbou si s vaším kaderníkom vyskúšajte účes svojich snov – nechajte si ho upraviť od A do Z. To vám ušetrí neželané prekvapenia, a vy si vďaka nemu overíte, či tento look skutočne lichotí vám i svadobným šatám.

A teraz vám už ostáva len povedať svoje „áno“ tomu pravému účesu.