Styling | Schwarzkopf projekty

Schwarzkopf Elite Model Look 2016: Séria castingov práve odštartovala!

Elite Model Look je najprestížnejšia medzinárodná modelingová súťaž na svete, založená v roku 1983. Každoročne sa tejto mimoriadnej udalosti v oblasti módy zúčastní až 350.000 uchádzačov z 30 krajín, pre ktorých je odrazovým mostíkom v modelingovej kariére. Hľadanie najzaujímavejších tvárí stále pokračuje!

Súťaž objavila pre svet mnohé krásky známe z titulných stránok svetových módnych časopisov. Pomohla odštartovať kariéry modelingových hviezd súčasnosti, napr. Gisele Bündchen, Alessandra Ambrossio, Petra Němcová či Michaela Kocianová. Finalistkami súťaže boli v deväťdesiatych rokoch aj také supermodelky ako Cindy Crawford, Karen Mulder, Tatjana Patitz, Linda Evangelista alebo Stephanie Seymour.

Vďaka štruktúre súťaže sa každá víťazka a víťaz národného finále zúčastnia finále medzinárodného, kde absolvujú množstvo fotení, lekcie chôdze po móle a rozhovory pre médiá. Súťaž vyvrcholí galavečerom, ktorý sa koná v niektorej z najprestížnejších destinácií sveta. Na jeho konci porota zostavená z mnohých svetoznámych osobností vyhlási budúce hviezdy agentúry Elite v ženskej a mužskej kategórii. Na Slovensku a v Českej republike sa súťaž Elite Model Look organizuje od roku 1992. Partnermi castingov do súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR v roku 2016 sú okrem značky Schwarzkopf (generálny partner) aj Rowenta for Elite Model Look, kozmetika Artdeco, Európa 2, Feminity, Fashion TV, Bigmedia a samotné obchodné centrá, v ktorých sa castingy uskutočnia.

Účastníkom ponúkneme možnosť podstúpiť analýzu vlasov, poradíme ako sa starať o ich zdravie a vitalitu a ako efektne zvýrazniť svoju prirodzenú krásu. A navyše im poskytneme pár tipov na módny styling na akúkoľvek príležitosť. Na vybraných castingoch budú mať možnosť exkluzívne zhliadnuť trendy v oblasti účesov a farieb pre tento rok - Schwarzkopf Looks 2016. Niektoré z návštevníčok alebo návštevníkov budú naši experti priamo pred publikom česať a čaká ich fotenie s profesionálnym fotografom.

Z neverejného semifinále bude vybraných 12 dievčat a 12 chlapcov a táto zostava sa predstaví na veľkolepom finále Schwarzkopf Elite Model Look 2015 pre Českú a Slovenskú republiku v Prahe. Každým castingom bude sprevádzať úspešná slovenská topmodelka Miachaela Koncianová, ktorá je niekoľkonásobnou ambasádorkou projektu Schwarzkopf Elite Model Look pre Slovensko.

Do súťaže sa môžu prihlásiť všetky dievčatá vo veku 13 - 22 let s výškou nad 170 cm a chlapci od 15 do 23 s výškou nad 183 cm. Začiatok castingov je vždy o 15.00.

null