Styling | Muži

Jeden strih - šesť možností stylingu

Ani s krátkymi vlasmi nemusíte upadnúť do stylingovej rutiny. Modeli v tomto článku predvádzajú šesť odlišných účesov, ktorých základom je rovnaký krátky strih. Niektoré účesy kladú dôraz na úpravu vlasov smerom do čela alebo cez neho a iní modeli ho kombinujú so zarastenou bradou. Ani zmena farby už pre mužov nie je žiadne tabu.

Nie ste úplne spokojní so vzhľadom svojich vlasov? Pravdepodobne je najvyšší čas na zmenu. Kto vie, trocha experimentovania s účesom vám možno pomôže nájsť ten správny imidž. Nech je to, ako chce, skúšanie rôznych účesov by vás hlavne malo baviť. Tu nájdete niekoľko alternatív stylingu, ktoré nevyžadujú, aby ste si vlasy museli ostrihať. 

Galéria: Styling krátkych vlasov

Stylingové možnosti pre mužov s krátkymi vlasmi

Zvykmi človek spohodlnie. Žiadne prekvapenia už neprichádzajú. Aj úprava vlasov vyzerá presne rovnako, ako vyzerala pred týždňom či pred mesiacom. Tvár v zrkadle je zakaždým tá istá a vlasy sú ostrihané a upravené stereotypným spôsobom. Aké známe a upokojujúce – a aké nudné!

Je čas ponechať tieto istoty minulosti a do všetkého, vrátane účesu, dostať trocha vzruchu. Zistite, ako ďaleko chcete zájsť. V prípade, že máte chuť zariskovať ešte kým na to nebude príliš neskoro, existujú spôsoby, ako to podniknúť krok za krokom a nevziať všetko príliš zhurta. S krátkym účesom môžete podstúpiť drastické ale aj mierne zmeny bez toho, aby ste vzali do ruky nožnice. Zmena je korením života! 

Začnite úpravami svojho momentálneho účesu. Môže vám pri tom pomôcť jeden či viacero nápadov z tohto článku. Sčesať si vlasy dopredu alebo do strany – to sú dve možnosti, ktoré sa dajú rozlične variovať. Ďalšou cestou k novému looku je rozdeliť si vlasy na odlišnom mieste. Ak si vaša rodina a priatelia zvyknú na to, že vás z času na čas vidia v inom účese, možno budete pripravený na veľký krok – napr. na novú farbu vlasov. Prípadne si skúste zafarbiť len časť vlasov. Vezmite si na pomoc všetky dostupné stylingové pomôcky, ako sú gél, zmatňujúca pasta, hrebeň, kefa i vaše prsty. Odvaha experimentovať bude odmenená rastúcim sebavedomím i obdivom okolia. Najdôležitejšie je, že zmena so sebou prináša zábavu, ktorú si pred zrkadlom stopercentne užijete! (Aj keby platinová blond bola mimo vaše možnosti.)  

Objavte: Muži