Styling | Muži

Účesy pre mužov v sezóne jeseň/zima

Mužské vlasy už nie sú jednoduchou záležitosťou. Zbohom krátke a praktické účesy – časy  racionálnych a nemenných lookov sú už dávno preč. Svetoví návrhári na svojich módních prehliadkach v Paríži, Miláne a New Yorku odhalili niekoľko pohľadov na nový mužský imidž pre sezónu jeseň/zima aj v oblasti vlasového stylingu a mužských účesov. Boli sme svedkami týchto módnych show a preto vám prezradíme ako si takýto nový účes môžete vytvoriť aj sami.

Jesenná sezóna prináša revolúciu v mužskom vlasovom stylingu – znamená nové variácie pre mužské účesy. Zdá sa, že návrhári experimentujú s rôznymi typmi účesov. Ako je vidieť na módních prehliadkach v Paríži, Miláne a New Yorku, všetko sa dá. Calvin Klein vidí ideálne účesy pre mužov s extra krátkym strihom, zatiaľ čo ostatní návrhári favorizujú dlhé hrivy. Strapaté účesy alá „práve som vstal z postele“ koexistujú s dokonale upravenými vlasmi. Návrhári ako Vivienne Westwood či Dolce & Gabbana oživili účesy 20.tych a 30.tych rokov a dokonca aj štýl 80.tych rokov má stále svoju váhu.

Kontrast nemohol byť výraznejší. Je zrejmé, že návrhári sa pre túto sezónu pohrali s maskulínnymi prvkami, do ktorých vniesli ženské elementy. Tento kontrast dodáva novým mužským účesom špecifický vzhľad.

Galéria: Ako si vytvoriť nové pánske účesy

Odkazy: Účesy pre mužov

Medzinárodné módne show >> style.com

Objavte: Tipy a triky Muži

Súvisiace články