Styling | Muži

Pánske účesy na Týždni módy v Miláne 2013

V polovici januára sa všetky oči upierajú na taliansku metropolu Miláno, kde Milano Moda Uomo fascinuje divákov aj návrhárov pánskej módy. Ecco! Ideme! Vychutnajte si výber úžasných pánskych účesov na sezónu jeseň/zima 2013.

Laici potrebujú chvíľu, kým sa dokážu nadchnúť pre prehliadku budúcoročnej jesennej a zimnej módy. Máme pre to pochopenie! Zima ešte neskončila a už sa ich opäť chystá prikryť snehom. Na druhej strane je vždy vzrušujúce vidieť, čo pre nás majú top návrhári vo svojich butikoch, alebo v tomto prípade, čo v nich majú pre mužov.

Módne prehliadky prezradia, čo sa bude v budúcnosti nosiť a inšpirujú nás k tomu, aby sme našli svoj osobitý štýl. Vidieť najnovšie a najdiskutovanejšie módne trendy už nie je privilégiom pre hviezdy a celebrity. Tajomstvá módy často prestávajú byť tajomstvom dávno pred tým, než ich odhalia na módnych prehliadkach. 

Pánske účesy 2013: Aké sú trendy?

Na milánskych mólach sme sa nevedeli nabažiť módy a účesov. Emporio Armani, Gucci a ďalší talentovaní módni návrhári neprezentovali len úchvatné nové outfity ale aj vzrušujúce novinky v účesoch. Modeli vyzerali skvele s krátkymi vlasmi či dlhšími prameňmi navrchu hlavy. Ich prirodzene vyzerajúce účesy mali naboku aj cestičku. Často boli sčesané do tváre v podobe ofín. Rozstrapatené verzie tohto štýlu sú očividne v móde.

V našej galérii vám ukážeme najobľúbenejšie looky.

Galéria: Pánske účesy 2013 na Milano Moda Uomo

Objavte: Tipy a triky Muži

Súvisiace články