Styling | Muži

Pánska jazda: Trendy účesy 2016

Jeden muž – more možností. Čo sa týka úpravy vlasov, muži pocítia v novom roku absolútnu slobodu! Krátke alebo dlhé, moderné alebo prirodzené – v aktuálnych účesoch je všetko dovolené. Zabudnúť musíte len na nemoderné konvencie v stylingu, ktoré už patria minulosti. Odhalíme vám trendy účesy na rok 2016. 

Čo robí muža mužom? Okrem iného aj to, že má odvahu robiť veci inak a nenechať sa príliš zväzovať zažitými predstavami. Ich príťažlivosť spočíva v tom, že majú „vlastnú hlavu“ – a neboja sa tvoriť vlastné pravidlá hry. Presne to odrážajú aj trendy na rok 2016: Páni si budú môcť zvoliť rôznu dĺžku vlasov, nové farby, melír a to všetko doplniť neprehliadnuteľnými doplnkami. Čo sa nakoniec stane súčasťou ich looku, je samozrejme už na každom z nich. Koniec koncov, skutočný muž sa musí vedieť správne rozhodnúť. 

Objavte horúce trendy pánskeho stylingu vlasov v našej galérii:

Galéria: Pánske účesy 2016

Trend vo farbení vlasov na rok 2016: Ľadová blond

Pánske účesy na rok 2016

Maximálne cool! Ľadová blond patrí medzi horúce novinky v pánskych farbách na vlasy.

Klasická čierna a hnedá dominujú pánskym farbám už večnosť. Ale v roku 2016 ich porazila nová farba: ľadová blond. Paleta chladivých blond tónov zahŕňa aj platinovú, ktorá sa chystá osviežiť krátke i polodlhé pánske účesy. Tento neprehliadnuteľný look predstavuje vítané spestrenie v prevažne tmavej palete, vyzerá totiž veľmi mladistvo a moderne. Tento rok skúste predviesť svetu jasnú myseľ i vlasy – zaručene nenecháte nikoho chladným!  

Objavte: Tipy a triky Muži

Súvisiace články