men-hairstyle-new-crop
Styling | Muži

Nové účesy pre mužské krátke vlasy

Nový krátky pánsky účes je extra krátky a len trochu dlhší na vrchu hlavy. Tento účes dáva slovám „ľahká úprava“ nový význam. Pozrite sa, ako hviezdy Robert Pattinson, Adam Levine a Michael Fassbender nosia nový krátky účes.

Väzni a čerstvo narukovaní vojaci sú ľahko rozpoznateľný vďaka svojim veľmi krátkym vlasom. Tradične je každý jeden vlas na hlave ostrihaný až na strnisko. Rozdiel v novom strihu krátkych vlasov je v mierne dlhších vlasoch na vrchu hlavy (4 až 5 milimetrov) v porovnaní s vlasmi po stranách hlavy, ktoré sú len z polovice tak dlhé. Dobre udržiavaný účes si vyžaduje pravidelné strihanie každých štyri až šesť týždňov

Prečo vyskúšať nový krátky účes pre mužov

Nové krátke pánske účesy
© Getty Images

Michael Fassbender ("Prometheus", "Fish Tank") ukazuje svoj nový jemne odrastený účes.

Podstrihnuté účesy, číro, účesy na ježka a účesy shag sú obľúbenými a trendy mužskými účesmi. Avšak žiadny z nich nie je taký jednoduchý na styling a úpravu ako nový účes na ježka. Vlastne vďaka tejto výhode sa stáva účes na ježka tak chcený v porovnaní s ostatnými účesmi. Samozrejme, táto výhoda stráca na atraktivite v prípade, že účes na ježka nebude tak cool ako sa očakáva. Bez ohľadu na to, čo robíte budú vaše vlasy vyzerať výborne upravené, aj keby ste šoférovali kabriolet. Nikto by ani s istotou nemohol povedať, či ste si vlasy umývali včera, alebo tesne pred pár minútami, pretože vaše vlasy budú suché rýchlejšie než jedno žmurknutie. Poďte do toho! Dajte si svoju obľúbenú hokejovú šiltovku alebo čiapku. Na vaše vlasy to nebude mať žiadny vplyv. Toto je účes pre štýlových mužov, ktorí chcú vyzerať trendy a zároveň žiť naplno.

Stylingové tipy pre nový mužský krátky zostrih

Nové krátke pánske účesy
© Getty Images

Channing Tatum prekvapil so svojím účesom na ježka a briadkou.

Extra krátke vlasy by mali byť umyté vhodným šampónom, aby si udržali zdravý vzhľad a prirodzený lesk. Lupiny nie sú vôbec kompatibilné s týmto krátkym strihom, pretože biele bodky výrazne pútajú pozornosť.

Voľba stylingu krátkeho účesu je len na vás, môžete si vybrať medzi žiarivým či matným účesom. Použite vosk na vlasy pre viac lesku alebo alternatívu, vlasové produkty pre matný look.

Štýl vašich fúzov môže dramaticky ovplyvniť váš výzor v kombinácii s účesom na ježka. Štýlové strnisko Roberta Pattinsona a Adama Levinea podtrháva módnu jednoduchosť ich nového účesu na ježka. Samozrejme, strnisko si môžete oholiť pred návštevou významných udalostí či večierkov s prísnym protokolom. Ostrihať si vlasy takto nakrátko je veľký krok. Možno by ste sa mohli poradiť s vašim Schwarzkopf stylistom, či sa vám tento look a účes hodia a či si je vo vašom prípade dobré nechať si narásť strnisko v kombinácii s novým účesom na ježka.

Objavte: Tipy a triky Muži

Súvisiace články