mens-hairstyles-with-curls
Styling | Muži

Príťažlivé účesy pre mužov s kučerami

Či už vás príroda obdarila nádhernými kučerami, alebo si ich musíte vyčariť sami, v oboch prípadoch si určite užívate výrazný objem, ktorý k týmto vlasom patrí. S našimi stylingovými tipmi sa vám podarí dostať účes do najlepšej formy a nespútaný tvar kučier udržať v medziach normy.  

Tak ako sa striedajú módne trendy, i kučery sú niekedy na vrchole popularity a potom ich vystriedajú uhladené účesy. Momentálne sú na najlepšej ceste stať sa opäť „horúcim lookom“, vďaka ktorému dokonale vyniknete. Pokiaľ práve nemáte chuť urobiť zo seba „pána divočiny“, je nevyhnutné, aby ste našli ten najvhodnejší a najpríťažlivejší štýl účesu pre váš typ kučier.

Cool a jednoduchý styling pánskych kučier

Úprava kučier je rýchla a jednoduchá, vyžaduje si len trocha cviku. Na dosiahnutie príťažlivého účesu potrebujete len niekoľko stylingových produktov. Kučerám často stačí jemné tvarovanie prstami a následná fixácia voskom na vlasy. Ďalšie trendy účesy pre kučeravých mužov vyžadujú trochu viac stylingového úsilia. Dobrým príkladom je nový „univerzitný štýl“. „Univerzitná vlna“ začala byť módna na amerických vysokých školách na východnom pobreží. Tento typ účesu je svieži a trendy bez toho, aby pôsobil príliš prísne. Súčasťou toho looku je postupný zostrih jednoduchého tvaru, ktorý sa vynikajúco hodí kučeravým mužom (pozri obrázok Penna Badgleyho v galérii).

Vo fotogalérii vám ukážeme príklady príťažlivých pánskych účesov s kučerami.

Galéria: Účesy pre mužov s kučerami

Objavte: Muži