Styling | Lesklé vlasy

Účesy, ktoré vás zvýraznia

Na Valentína, na prvom rande alebo na svadbe chcete vyzerať výnimočne a zvodne. Aby ste sa pochválili krásnymi kučerami, neodolateľným leskom vlasov alebo oslnivými doplnkami, vyžaduje si to istý čas, aby ste vyzerali podľa svojich predstáv. Radi vám ukážeme, ako si vytvoriť moderný účes na špeciálne príležitosti, a ako potešiť svojho miláčika.

Vyzerať dobre nie je pre výnimočné príležitosti vôbec postačujúce. Chcete byť očarujúce, zvodné a tajomné po celý deň, čo vytvorí nezabudnuteľné spomienky pre vás, ale aj vašu polovičku. Použite všetky triky z vášho arzenálu. Váš milovaný partner nemusí vedieť, ako ste sa stali takou očarujúcou. Ten sa vás len tak ľahko nenabaží. Možno nájdete ďalší z malých trikov, ktoré vám pomôžu k perfektnému looku alebo si vďaka nemu spomeniete na nejaké staršie. Užite si exkurziu za špeciálnymi účesmi na špeciálne príležitosti.

Účesy pre výnimočné momenty: zvodné kučery

Veľké padajúce kučery symbolizujú pôvabný ženský účes. Muži sú uchvátení z veľkých jemných vĺn, ktoré v každej chvíli voľne padajú popri tvári. Vaše kučery môžu byť divoké, ako kučery Leony Lewis alebo poslušné, ako je momentálne v móde podľa vzoru 40-tych rokov v obľúbenom štýle retro. Ak máte od prírody pevné vlasy, môžete si tieto prekrásne vlny spraviť pomocou natáčok alebo kulmy. Detaily sa dozviete v našej galérii účesov.

Účesy pre špeciálne chvíle: uhladený štýl

Ak preferujete chladnejší a prísnejší štýl, môžete si zvoliť elegantné uhladené účesy. Pre krátky elegantný účes (napríklad pixie alebo bob) si horné a bočné vlasy hladko učešte blízko k pokožke hlavy, samozrejme, za pomoci gélu. Dlhé vlasy môžete vyrovnať pomocou žehličky na vlasy, vďaka čomu budú padať voľne na ramená. Ak máte dostatočne dlhé vlasy, môžete si ich začesať hrebeňom dozadu ku krku, kde si ich zopnete do chvosta. Pre vlasy, ktoré siahajú len po plecia, odporúčame začesať a zopnúť si vlasy vyššie na hlave do tradičného chvosta pre osobitný zvodný štýl.

Lesk pre zvodné účesy

Vaše vlasy potrebujú ukázať zdravý lesk, aby pôsobili atraktívne, či už sú rovné alebo kučeravé. Pre špeciálne zvodné vlasy a ich zdravý lesk aplikujte na ne kúru s oplachovaním alebo sprej pre extra lesk.

Účesy pre špeciálne chvíle: nedokončené účesy

Na to, aby ste vyzerali žensky a pôsobivo, nemusíte mať svoj účes perfektný a elegantný. Mladistvý, neposlušný chvost a niekoľko uvoľnených pramienkov padajúcich do tváre môže byť pôsobivé, a môže to vašu polovičku prinútiť odhŕňať vám vlasy z tváre.

Účesy pre špeciálne príležitosti: na bok upravené vlasy

Ženy s dlhými vlasmi si vlasy môžu jednoducho učesať alebo zopnúť na jednu stranu, čím  nepriamo nabádajú partnera, aby ich pobozkal na stranu krku, ktorú vlasy odhaľujú.

Použite vlasové doplnky pre extra príťažlivosť

Vlasové doplnky dodajú vašim vlasom slávnostný tón. Môžete si vybrať z niekoľkých typov čeleniek, stužiek alebo kožených doplnkov. Krásne vlasové doplnky vytvárajú jemný a hravý ženský dojem. Dodajú vášmu účesu výnimočný vzhľad, najmä, ak takého doplnky nosíte iba výnimočne.

Prekvapte ho zmeneným výzorom

Ideálny špeciálny účes pre výnimočný deň by mal byť iný, ako váš obvyklý účes, a dodať vám veľký a povznesený výraz ženskosti. Prekvapte ho novým výzorom. Najlepšie bude, aby ste si bežné  umelecké drdoly, vrkoče a chvosty odložili na iné príležitosti. Určite by si neodvážil skúmať vlasové doplnky a umelecký účes, aby vám ho nepokazil. Takisto chce, aby bol pre vás tento deň perfektný.

V galérii vám ukážeme hviezdy a modelky, ktoré predstavia sedem účesov pre výnimočné dni s vašim miláčikom. Samozrejme, krok po korku vám prezradíme, ako si tieto účesy vytvoríte aj sama.

Pôvabné účesy - ako ich vytvoriť

Odkazy:

Vlasové šperky od Colette Malouf >> colettemalouf.com

Súvisiace články