Styling | Kučery

Inšpirujte sa lookom Cobie Smulders

Cobie Smulders si trochu poplakala, keď skončila jej úloha v seriáli Ako som spoznal vašu matku. Po tom, čo sa na niekoľko epizód vrátila do seriálu Robin Scherbatsky Jr., zbiera nové úspechy vo svojej kariére. Na premiére jej filmu Captain America nás okrem žiarivého úsmevu zaujala aj úchvatným účesom, ktorý hravo zvládnete aj vy.

Dovoľte malé zhrnutie úlohy Cobie Smuldersv seriáli Ako som spoznal vašu matku pre tých, ktorý seriál nesledovali: Na konci kanadská popová hviezda, televízny novinár a lamač ženských sŕdc Barney Stinson (dobrovoľne) položí osudovú otázku a s Robin si povedia svoje „áno“. Cobie Smulders bola v role Robin Scherbatsky naozaj nezabudnuteľná. Všetko dobré sa raz musí skončiť, a preto sa scenáristi po 9 rokoch rozhodli napísať posledný diel tohto veľmi úspešného seriálu. Neradi by sme skazili očakávanie, a preto tajomstvo Matky v tomto článku neodhalíte. No prezradíme vám, že Robin (ktorú hrá Cobie) nakoniec nie je až tak úplne nevinná.

Medzi Jacobou Franciscou Mariou „Cobie“ Smulders a jej úlohou v spomínanom televíznom seriáli existuje niekoľko spoločným čŕt. Kanadská herečka, ktorá začínala ako fotomodelka, zvláda úlohu zvodkyne mužov s rovnakým šarmom a štýlom pred kamerou aj v súkromí. 

Svieži, jednoduchý a roztomilý: Účes do strany so zatočenými prvkami

Účes Cobie Smulders

Cobie Smulders sa v tomto nedokončenom zatočenom účese na stranu cíti presne vo svojej koži.

Po smutnom období, kedy musela opustiť natáčanie seriálu Ako som spoznal vašu matku, sa na tvári Cobie Smulders konečne objavil veselý úsmev – šlo o premiéru jej najnovšieho filmu Captain America 2: Návrat prvého Avangera. Jej účes vniesol závan čerstvého vzduchu na červený koberec. Presne vystihuje trend „nedokončenosti“, ktorý je teraz veľmi módny. Aby vznikol pútavý kontrast, je jedna strana opatrne začesaná a končí zatočeným prvkom nad krkom. 

Pomôcky na vytvorenie účesu Cobie Smulders

Nezaobídete sa bez púdru pre objem vlasov, ten vám zabezpečí poddajnosť a plný tvar. Pripravte si aj vlásenky, ktorými účes upevníte, a tiež vosk, lak a štylku, s ktorými dodáte účesu finálny pôvab a štruktúru.

Ako si vytvoriť účes Cobie Smulders

1. Učešte si vlasy v predklone. Na konce si naneste trocha púdru pre objema ďalšiu dávku votrite do vlasov pri korienkoch. Potom si ho rozotrite po celej dĺžke vlasov. Teraz sú pripravené na to, aby sa vám podarilo docieliť požadovanú ležérnu eleganciu.  

2. Vlasy si tvarujte prstami. Potom vezmite štylku a rozdeľte ich  cestičkou na strane. (Cobie Smulders ju nosí napravo.)

3. Na strane, kde nie je cestička, nechajte voľne visieť asi 5 cm široký prameň. Potom ho ťahajte na opačnú stranu hlavy, ako by ste chceli vytvoriť cop za uchom a vlasy pevne začešte prstami.

Začnite pevne rolovať vlasy smerom von zo strany, kde cestička nie je, a pokračujte pozdĺž krku. (Tento štýl pripomína úpravu účesu á la banán.) Zatiaľ čo rolujete vlasy okolo krku, upevňujte ich malými vlásenkami a snažte sa vytvoriť príťažlivý tvar.

Pokračujte, kým neprídete na koniec. Zakončite rolovanie tak, že konce vlasov necháte voľne visieť a zatočenú časť upevníte skrytými vlásenkami. Netrápte sa, ak je jej tvar trochu strapatý. Spolu s pár zabudnutými pramienkami dosiahnete perfektne nedokonalý štýl.

4. Aby ste neprišli o objem navrchu hlavy, jemne povytiahnite vlasy von z asymetricky zrolovaného prameňa. Buďte opatrné, aby ste ich nevytiahli príliš.

5. Uvoľnenú štruktúru na voľne visiacich koncoch vlasov dosiahnete s použitím vosku. Účes vám vydrží v perfektnom stave, ak úpravu zakončíte lakom na vlasy.

Ak sa už nemôžete dočkať, aby ste tento trendy look vyskúšali, možno vám pomôže video nášho experta Armina Morbacha, ktorý v ňom predvedie, ako na to. 

Video: Ako vytvoriť nedokončené účesy hviezd

Objavte: Šik účes Kučery