short-hair-hairstyles-festival
Styling | Krátke vlasy

Sviatočný look: Originálne účesy pre krátke vlasy

Šťastné a veselé: Najúchvatnejšia časť roka je práve za rohom a prináša so sebou tie najlepšie príležitosti, ako zažiariť. Vianoce a Silvester si naozaj žiadajú niečo mimoriadne! Preto sa chystáme vkĺznuť do gala a korunovať to dokonalým stylingom vlasov. Dlhé vlasy nie sú nevyhnutnosťou – oslávte tie najpôvabnejšie krátke účesy na vzrušujúce večery!   

Tichá noc, svätá noc? Nie tak celkom, je totiž pravý čas na veľkolepé a štýlové oslavy! Pred koncom roka nastáva čas nekonečných párty naplnených sviatočnou atmosférou a tie predsa nechcete zmeškať! Často sa stredobodom outfitu stávajú práve účesy, nevšedný styling totiž zaručene zanechá nezmazateľný dojem. Kedže je známe, že na dĺžke vlasov nezáleží, aj ženy s krátkymi vlasmi si prídu na svoje. Prinášame vám úchvatné looky pre pixie a spol. Moderné variácie krátkychúčesov, ktoré vás bezpochyby dostanú do nálady.     

Vlna entuziazmu

Sviatočný look pre krátke vlasy
© Getty Images

Jedinečný štýl 20. rokov má množstvo priaznivcov – hlavne ženy s krátkymi vlasmi.


Krátke vlasy deluxe: Tento strih odhalí svoju najelegantnejšiu polohu  práve prostredníctvom mokrého looku s retro vlnou. Zvlnená je iba ofina, zatiaľ čo zvyšok vlasov je upravený na stranu či precízne uhladený smerom dozadu. Náš návod na styling vám krok za krokom ukáže, ako si tento účes môžete vytvoriť aj vy.

Krátke a rozkošné: Okoreňte si sviatočnú sezónu týmito výnimočnými krátkymi účesmi z našej galérie.

Slávnostné krátke účesy