Styling | Krátke vlasy

Nežné i odvážne: Krátke účesy

Pri krátkych účesoch vždy záleží predovšetkým na strihu. Väčšina žien si skutočne dobre premyslí, či ísť do chlapčenského looku. Kedy je podľa vás krátky strih už príliš krátky? Budete chcieť postupne zostrihať? Zaujíma vás, či sa dá krátky účes upravovať na viacero spôsobov? A obávate sa problematického prechodu v prípade, že sa rozhodnete nechať si vlasy dorásť? Hviezdy s krátkymi vlasmi v našej galérii vás možno inšpirujú k tomu, aby ste tejto veľkej zmene imidžu dali zelenú.

Ostrihať si dlhé pestované pramene je krok, ktorý vyžaduje úvahu. Vlasy vám totiž do pôvodnej dĺžky nedorastú cez noc. V prvom rade by ste sa mali zamyslieť nad tým, či krátky účes pristane vášmu štýlu a črtám tváre. A bude ladiť s vašou osobnosťou a temperamentom? Pravdepodobne máte chuť na zmenu a osvieženie imidžu, ale nechcete vyzerať príliš chlapčensky. Ten pravý krátky účes môže pritiahnuť pozornosť k vašej tvári, a v práci vďaka nemu lepšie vyznie vaša profesionalita.

Krátke účesy pre vyťažené ženy

Styling krátkych vlasov vám zaberie minimum času. Chlapčenský strih rýchlo uschne a môžete ho jednoducho upraviť do požadovaného tvaru. Nepotrebujete nič viac než trochu vosku či púdru pre objem vlasov. To je určite veľká výhoda, ak máte vlasy poškodené a potrebujete im dopriať trocha oddychu. Ak ste typ, ktorý má rád rýchle rozhodnutia a rád experimentuje, nebudete dlho váhať, či ste ochotná vzdať sa dlhých vlasov. Veď zmena je korením života!

Ste už rozhodnutá, že si vlasy predsa len ostriháte? Fotografie v našej galérii vás ubezpečia, že ste sa rozhodli správne. Hviezdy a celebrity vyzerajú s krátkymi vlasmi naozaj skvele, štýlovo a veľmi žensky. Nie je dôvod, prečo váhať!

Galéria: Krátke účesy pre ženy