Styling | Bob účesy

Noelia López: Falošný bob - falošný zostrih

Noelia López si nechala na jednej strane zostrihať vlasy nakrátko a tento štýl skombinovala s bobom siahajúcim po krk? Nie je to tá žena s dlhými rozpustenými vlasmi? Stále je to ona! Zmena je len dočasná. Krátky zostrih aj bob sú zručne vytvarovanou optickou ilúziou. Ak máte chuť vyskúšať pre zmenu divoký, odlišný účes, dáme vám návod na to, ako vytvoriť kombináciu falošného bobu a falošného zostrihu.

V roku 2007 získala Noelia López titul „Next Spanish Top Model“ v šou podobnej „America’s Next Top Model“. V tom istom roku podpísala kontrakt so slávnou Alain Afflelou Agency v Paríži. Jej kariéra odštartovala fotografiami v módnych časopisoch, objavila sa na Týždňoch módy a dostala príležitosť reprezentovať Španielsko v súťaži  „Elite Model Look of the Year“. Dnes je Noelia vyhľadávanou a medzinárodne uznávanou modelkou. Predvádza kolekcie top návrhárov ako Sara Coleman, Rapido, Diane von Furstenberg a Guillermina Baeza.

Ako úspešná modelka s množstvom ponúk si Noelia López asi ťažko môže dovoliť ostrihať svoje úchvatné vlasy. Má na to viacero dôvodov, tak ako väčšina žien. Nenechajte si tým ale schladiť svoju dobrodružnú náladu. Falošné prvky vám umožnia vyhrať sa s tvarovaním takých účesov, ako sú krátky zostrih a bob.  Ukážeme vám, ako vytvoriť optickú ilúziu kombinácie krátkeho zostrihu a bobu. Pre hravých domácich štylistov sú dva účesy s trendy prvkami vždy lepšie než jeden!

Pomôcky na vytvarovanie falošného zostrihu Noelie López

Na to, aby ste dosiahli Noeliin účes 2 v 1, budete potrebovať len štylku, vlásenky, gél, lak na vlasy a púder pre objem vlasov.

Tvarovanie falošného zostrihu a bobu Noelie López

Falošný zostrih Noelie López nevyžaduje žiadnu špeciálnu zručnosť. Je to účes v štýle „urob-si-sama“. Styling zvládnete v niekoľkých krokoch:

Noelia López

Modelka Noelia López rada nosí cool účesy. Trendy falošné zostrihy sú presne jej štýl. Tu vidíte, ako skombinovala falošný zostrih a dlhé rozpustené vlasy.

1. S použitím štylky oddeľte vlasy a na boku vytvorte nižšie položenú cestičku. Nanášaním gélu vyhlaďte poletujúce vlasy.

2. Vlasy na Noeliinej pravej strane sú pevne začesané a dodatočne vyrovnané s pomocou gélu. Táto strana vlasov je potom vzadu na hlave upevnená vlásenkami.

3. Naneste trochu púdru pre objem na druhú stranu vlasov, aby ste im dodali požadovaný objem.

4. Použite žehličku alebo natáčky a vytvarujte vlasy nad čelom do veľkej vlny smerujúcej na bok. Mäkká vlna zvýrazní pôvab a ženskosť tohto účesu.

5. Teraz stiahnite vlasy na tejto strane do copu a zložte ich do vnútornej slučky. Koniec slučky musí byť upevnený vlásenkami.

6. Nakoniec účes zafixujte väčším množstvom laku s extra silným alebo mega silným stupňom fixácie.

Profesionálny kaderník Armin Morbach vám v nasledujúcom videu ukáže, ako vytvarovať krátke vlasy do falošného zostrihu.

Video: Ako vytvarovať falošný zostrih