Styling | Športy

Aktívny styling: Športové účesy plné energie

Dostaňte do formy nielen seba, ale aj svoj účes! Ukážeme vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Či už milujete aerobik, zumbu alebo iné športy, s originálnym účesom sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.  

Zopnúť vlasy do copu a ísť... Je vám to povedomé? Tak vitajte v klube! Športový styling sa často podriaďuje praktickej stránke veci, pred tréningom je totiž najrýchlejšie stiahnuť vlasy gumičkou a o nič ďalšie sa nestarať. Táto fitnes klasika sa jednoducho osvedčila – cop si upravíte okamžite a vlasy zostanú na svojom mieste bez ohľadu na to, ako intenzívne cvičíte. Ale podobne ako pri tréningu, aj v stylingu je občas dobrá malá zmena. A tá sa prejavuje najčastejšie v detailoch.

Nové športové účesy

Cop alebo vrkoč? Do hry vstupuje zatočený cop!

Športový styling je ideálny priestor pre zatočené, zapletané a zavinuté prvky! Populárne účesy ako cop a uzol sa dočkali novej, sviežejšej podoby. Ich výhodou je sofistikovaný vzhľad, ktorý však nevyžaduje takmer žiadnu námahu. Dokážu s prehľadom skrotiť dlhé i kratšie vlasy, no skórujú aj čo sa týka kreativity. A s tými pravými doplnkami nazbierate ďalšie cenné body – vďaka veselým čelenkám či extravagantným kruhom premeníte žinenku, bežiaci pás aj boxerský ring na trendy arénu.

Užite si naozajstnú radosť zo športu! Prinášame vám šesť cool účesov na pilates, zumbu a ďalšie aktivity. Do toho!

Galéria: Aktuálne športové účesy