Styling | Šik účes

Aký slávnostný účes mi pristane?

Čas osláv je už za dverami a vy hľadáte inšpiráciu na štýlový účes? Ak áno, určite neprestávajte čítať! Ukážeme vám slávnostné looky plné lesku, ktoré sa skvele hodia na Vianoce a Silvestrovskú párty – nájdete medzi nimi styling pre každú dĺžku vlasov. Bonus: Stručný plán účinnej starostlivosti pre extra lesklé vlasy, ktorými všade oslníte.       

Koncom roka by sme pre svoje vlasy mohli urobiť ešte niečo navyše: dopriať im viac objemu, extravagantný styling, štipku elegancie a „wow“ efekt, vďaka ktorému ich nikto neprehliadne. Prinášame vám výber účesov - ak túžite po pôvabe, nádherných vlnách, mokrom efekte, originálnom vrkoči atď., určite si z nich vyberiete. Ale ako si vybrať ten pravý look, keď máte doslova záplavu možností? Myslite na to, že každý slávnostný účes vyžaduje vhodnú dĺžku a štruktúru vlasov, aby mohol vyniknúť. Keďže pri jeho výbere určite nechcete stráviť hodiny, vybrali sme pre vás efektné tipy pre krátke, polodlhé aj dlhé vlasy.   

Slávnostné účesy plné lesku

Plán starostlivosti pre extra lesklé vlasy

3, 2, 1... Už sa neviete dočkať silvestrovských osláv? Aby ste si čakanie skrátili, skúste vlasom ku koncu roka dopriať nevšedný lesk. Začnite okamžite:

2 týždne vopred: Poslednýkrát v roku navštívte svojho kaderníka a nechajte si urobiť kúru pre extra lesk. Tento skrášľujúci rituál ich nádherne rozžiari - oživí vašu aktuálnu farbu alebo zvýrazní prirodzený odtieň, ktorým vás obdarila príroda. Najlepšie na tom je, že ultra lesklý efekt vydrží až 6 týždňov, takže na silvestrovskej párty každého oslníte. Keď už budete u kaderníka, nemali by ste zabúdať ani na podstrihnutie – vyhnete sa lámaniu vlasov, rozštiepeným končekom a vlasy zaručene získajú zdravší vzhľad.

2 dni vopred: Krátko pred Vianocami či Silvestrom doprajte vlasom kompletnú nálož starostlivosti a hýčkania! Teraz je ten správny čas nechať bohatú masku s množstvom vitamínov pôsobiť celú noc. Intenzívna kúra zacelí ich poškodenú štruktúru a dodá vlasom potrebnú hydratáciu, vitamíny a proteíny. Masku rovnomerne votrite do celých vlasov a omotajte ich uterákom. Nasledujúce ráno ju starostlivo vymyte. A výsledok? Hodvábne hladké a zdravé vlasy plné lesku.      

Hodinu vopred: Pripravte sa na posledný krok! Styling máte už za sebou a všetko, čo potrebujete, je slávnostný lesk. Olej na vlasy ich rozžiari, zjemní a navyše im dodá živiny, aby náročnú noc v zdraví ustáli. Šťastný nový rok!