Starostlivosť o vlasy | Ochrana

Prebuďte sa s krásnymi vlasmi

Prečo tráviť hodiny denne oštrovaním vlasov, keď si starostlivosť o vlasy môžete dopriať kým spíte? Navyše je nočná starostlivosť o vlasy omnoho efektívnejšia. Príjemný spánok vám prinesie nielen sladké sny, ale tiež krásne vlasy. Prezradíme vám čaro staroslivosti o vlasy počas spánku.

Krásne vlasy počas noci

Vlasové masky, kúry a výživové produkty na vlasy sú účinné, ak ich necháte pôsobiť 20 minút vo vlasoch, ale skutočný účinok ukážu až počas noci. Doprajte vašim vlasom extra starostlivosť a predtým, než sa uložíte do postele, dôkladne vmasírujte vlasový produkt do vlasov - prameň po prameni. Potom použite fén na presušenie vlasov, čím sa účinok produktu ešte znásobí. Môžete svoje vlasy zabaliť do uteráku. Alternatívou je, že si rozprestriete veľký uterák na vankúš. Ráno si vlasy dôkladne umyte a opláchnite. Kondicionér už použiť nemusíte, bolo by to zbytočné. Vaše vlasy môžu byť ráno veľmi jemné a preto ťažšie upraviteľné. V takomto prípade naneste stylingovú penu alebo sprej a upravte vlasy do požadovaného účesu. 

Krásne vlasy za noc: Zvýraznite svoju farbu vlasov

Farba, v prípade farbených vlasov, má tendenciu postupnom času blendúť. Môžete však použiť špeciálne masky na vlasy alebo kondicionéry pre farbené vlasy, ktoré obnovujú lesk vlasov počas noci. Ošetrujúce produkty obsahujú pigmenty, pokrývajúce vlasy jemnou vrstvou, ktorá zintenzívňuje ich farbu a lesk.

Krásne vlasy za noc: Posilnite svoje vlasy

Počas spánku sa regeneruje a posilňuje nielen vaše telo, ale môžete posilňovať i vlasy. Vlasové kúry a oplachovacie prípravky obsahujúce keratín podporujú rast a vývoj vašich vlasov. Aktívne látky vo vlasových kúrach účinne posilnia oslabené miesta vlasu. Jednoducho vmasírujte ošetrovaciu kúru do vašich vlasov a nechajte ju pôsobiť počas noci. Potom, ako si ráno z vlasov kúru opláchnete, môžete si vlasy pokojne umyť tak, ako obvykle. 

Objavte: Ochrana