beology_com_anti_ox_algae_2560x963
beology

Jedinečná receptúra

Výťažky z morských hlbín

Moderné receptúry značky beology pre dokonalé vlasy prenikajú hlboko do vlasového vlákna a poskytujú mu dôkladnú, dlhodobú regeneráciu.

 

Jedinečné a pokrokové receptúry obsahujú vzácne výťažky z tajomných morských hlbín získané odborníkmi zo Schwarzkopf pomocou pokročilých technológií.

 

Tieto unikátne prísady pochádzajú z Kalifornského zálivu, v ktorého hĺbkach okolo 2 000 metrov panujú extrémne podmienky:

toxické prostredie plné voľných radikálov, takmer nulovým prístupom kyslíka či svetla, vysokým tlakom a teplotou až 75°C.

 

Výťažky z morských hlbín obnovujú a posilňujú vlasové vlákna.

 

Pôsobia tiež ako účinná ochrana pokožky hlavy a podporujú produkciu lipidov, ceramidu a hydratáciu.

Morské riasy

Hydratačné a vyživujúce vlastnosti morských rias dodávajú suchým vlasom dôkladnú hydratáciu a poskytujú im dlhotrvajúcu pružnosť.

Morské chaluhy

Obnovujúce a antistatické vlastnosti morských chalúh dokonale uhladia vonkajšiu štruktúru vlasov pre zdravo vyzerajúce a dokonale hladké vlasy.

Morská mikrofauna

Posilňujúce a vyvažujúce účinky výťažkov z morskej mikrofauny viditeľne regenerujú poškodené vlasové vlákna a okamžite im navracajú silu.

Jedinečná vôňa

Prémiová vôňa radu beology je elegantnou kvetinovou kyticou s výťažkami jasmínu, hyacintu a skrutca s ošetrujúcim nežným základom cédrového dreva, vanilky a tonkových bôbov.