one dam image

Aplikačná súprava

 1. one dam image

  1. Príprava

  Predtým ako začnete s farbením, prečítajte si prosím bezpečnostné inštrukcie a spravte varovný test na alergiu. Nasaďte si priložené rukavice a chráňte si oblečenie pred zafarbením, napríklad tak, že si cez ramená prehodíte starý uterák, alebo plášť. Majte k dispozícií hodiny, aby ste mohli merať čas. Farby Palette sa aplikujú na suché, predtým neumyté vlasy.

 2. one dam image

  2.1 Namiešanie farby - krok 1

  Odšróbujte viečko aplikačnej fľaštičky.
  Otvorte tubu farbiaceho krému a hornou častou viečka prepichnite jej membránu. Vytlačte všetok obsah tuby do aplikačnej fľaštičky.

 3. one dam image

  2.2 Namiešanie farby - krok 2

  Fľaštičku znovu zatvorte a dôkladne s ňou zatrepte, aby sa všetky zložky spojili do hladkého krému.
  Potom odšróbujte vrchný uzáver a začnite s nanášaním.

  Pozor: Farebná zmes sa u niektorých odtieňov môže v priebehu farbenia zmeniť. To ale nemá vplyv na konečný farebný výsledok.

 4. one dam image

  3.1 Prvá aplikácia

  Táto aplikácia sa odporúča, pokiaľ

  • si farbíte vlasy permanentným prípravkom po prvýkrát, alebo
  • Vám predošlá farba už úplne odrástla a nie sú teda vidieť žiadne odrasty.

  Pripravenú farbiacu zmes aplikujte priamo z aplikačnej fľaštičky na jednotlivé pramienky suchých, predtým neumytých vlasov.

  Potom ju rovnomerne rozprestrite po celých vlasoch a nechajte 30 minút pôsobiť.
  Odtiene 218, 219 a 230 nechajte pôsobiť 45 minút.

 5. one dam image

  3.2 Aplikácia do odrastov

  Túto aplikácii odporúčame, pokiaľ

  • ste si už vlasy permanentným prípravkom farbili a sú vidieť odrasty, alebo
  • Vaše končeky sú tmavšie, alebo v zlej kondícii.

  Aplikujte asi 2/3 farbiacej zmesi iba do oblasti odrastov. Vrškom aplikačnej fľaštičky vytvorte cestičku a prstami rovnomerne aplikujte zmes pozdĺž cestičky do korienkov (dodané rukavice si ponechajte nasadené). Tento postup opakujte pre celú oblasť odrastov.

  Potom nechajte farbiacu zmes 20 minút pôsobiť. Potom aplikujte zvyšok zmesi do celých vlasov a nechajte pôsobiť ďalších 10 minút.

  U odtieňov 218, 219 a 230 aplikujte farbiacu zmes iba ku korienkom a nechajte ju pôsobiť 35 minút. Zvyšok zmesi aplikujte do celých vlasov a nechajte pôsobiť nanajvýš 10 minút.

  U odtieňu C95 aplikujte farbiacu zmes iba ku korienkom a nechajte ju pôsobiť 35-40 minút. Zvyšok zmesi aplikujte do celých vlasov a nechajte pôsobiť 5-10 minút.

 6. one dam image

  4. Opláchnutie

  Po uplynutí doby pôsobenia pridajte teplú vodu a vytvorte vo vlasoch penu. Potom vlasy dôkladne prepláchnite, pokiaľ z nich nezačne vytekať čistá voda.

 7. one dam image

  5. Následná starostlivosť

  Pre dodanie potrebnej starostlivosti naneste na vlhké vlasy ochrannú masku s obsahom prírodných olejov. Nechajte ju 2 minúty pôsobiť a potom dôkladne opláchnite. Tento hlboko regenerační balzam Vám dodá pocit jemných a poddajných vlasov s hodvábnym leskom.