Žena s vlasy po ramena
Highlights | Momenty

Buďte svojim najlepším ja

#createyourstyle: Schwarzkopf vo svojej novej kampani oslavuje ľudskú osobnosť a motivuje vás k tomu, aby ste boli tou najlepšou verziou samej seba! Trend dokonalej krásy, už nediktuje to, čo sa všeobecne považuje za ideál. Modelka Eliza dokazuje, že krása je čokoľvek, čím chcete aby bola. V roku 2018 sa bude aj naďalej klásť dôraz na telesnú pozitivitu. Neznamená to len akceptovanie toho, kým ste, ale aj toho, že ste tou najlepšou verziou samej seba.

null

Pozitivita tela: Buďte šťastná vo svojej vlastnej koži a nech z vás vyžaruje sebavedomie – aj napriek tomu, že nie ste dokonale upravená.

Trend vo vnímaní telesnej pozitivity otriasa módnym a kozmetickým priemyslom. V skutočnosti sa jedná skôr o pozvanie na pohľad do svojho vnútra, než o nejaký vonkajší trend.

 

„Keď som bola mladšia, veľa ľudí mi hovorilo, že nie som krásna – jednoducho som nebola taká, ako ostatní ľudia očakávali, že budem. Obliekala som sa ako chlapec, holila som si polovicu hlavy a rozprávala som ako rocker,“ hovorí modelka Eliza vo videu nižšie. „Dnes viem, že ma nemôže nič zastaviť,“ dodáva modelka.

 

Telesná pozitivita znamená: Prijmite samú seba radšej takú, aká ste, než by ste mali zaslepene nasledovať ideály krásy. Ako Eliza zo svojej skúsenosti vie, nie je to vždy ľahké. Koniec koncov sme neustále konfrontovaní trendmi dokonalej krásy. Na druhú stranu, nič nie je také dôležité, ako cítiť sa dobre vo svojej vlastnej koži.

V tomto videu modelka Eliza vysvetľuje, prečo stojí za to, byť úprimná sama k sebe:

Čo znamená pozitivita tela v roku 2018

Žena s dlhými vlasmi.

Byť tou najlepšou verziou samej seba neznamená, že každý vlas musí byť dokonale na svojom mieste.

V roku 2018 pozitivita tela stále znamená byť sama sebou a akceptovať to, kým sme. Taktiež to ale znamená, využívať čo najlepšie to, čím vás príroda obdarila a byť svojim najlepším ja. To je to, čo robí pozitivitu tela ešte viac autentickou. Samozrejme, nie je nič zlé na cvičení, aby ste sa cítili lepšie. Zaiste môžete vyskúšať najnovší trend farbenia vlasov (napríklad Color Melting (1)), ak sa vám páči, ako to na vás vyzerá. Len ostaňte verná sama sebe.

„Krása je to, ako sa cítite vo vnútri a čo sa odráža vo vašich očiach. Nie je to nič fyzické.”

Sophia Loren

Pozitivita tela: Vyzerajte presne tak, ako chcete vyzerať

V prvom rade sa musíte páčiť sama sebe – nikomu inému. Pokiaľ ste spokojná s vašim štýlom, bude to vidieť a začnete automaticky dostávať komplimenty aj od ostatných. Môžete byť tým, kým chcete a vyzerať tak, ako chcete – v tom je tá krása. Nemusíte mať dokonca starosti ani s tým, či je váš look určený pre ženu alebo pre muža. Možno to je ten dôvod, prečo krátke vlasy pre ženu a dlhé vlasy pre muža, sú stále viac a viac obľúbené. Jedným z trendov krátkych vlasov patriacim sebavedomým ženám je buzzcut (2), ktorý naozaj pritiahne pozornosť k vašej krásnej tvárí.

Žena s cool krátkym strihom vlasov.

Vlasy v súlade s pozitivitou tela: cool krátky zostrih!

Žena s veľmi krátkym zostrihom buzzcut.

Ukážte svoju tvár s veľmi krátkym zostrihom buzzcut.

Ako zo seba dostanete čo najviac

Žena s prírodnými kučerami.

Narovnať túto nádhernú textúru? Nie, ďakujem -páči sa nám prirodzenosť!

Môžete zo seba dostať čo možno najviac tým, že nebudete bojovať proti tomu, čím vás príroda obdarila. Boli ste vždy majiteľkou ženských kriviek ? To vás ani zďaleka nerobí menej krásnou než chudé modelky – je to fakt, ktorý je podložený úspešnými plus size modelkami, ako je Ashley Graham alebo Sarina Nowak. Máte afro vlasy alebo kučery (3)? Ste šťastná žena. Nesiahajte po žehličkách na vlasy aby ste ich narovnali. Na miesto toho si zaobstarajte vyživujúci šampón a kondicionér a skroťte vašu vlasovú textúru penou alebo balzamom. Máte jemné vlasy (4)? Môžete skúsiť každý trik na zväčšenie objemu – alebo jednoducho zvoliť účes, ktorý je perfektný pre vaše vlasy, ako napríklad „bob“ alebo „pixie.“

Objavte:

Súvisiace články