Farby na vlasy | Trend pastelových farieb na vlasy

Krásna v ružovej: Ružové vlasy

Ružový melír a ružové vlasy sú dnes horúcim trendom. Chcete si vyskúšať tento sladký ružový look? V našej galérii vám hviezdy ako Avril Lavigne a Demi Lovato ukážu svoj nový look.

Mladé hviezdy vedia všetko o univerzálnej prirodzenosti ružovej. Už to nie je farba pre malé dievčatká. Ružová je štýlová! Sexy ružová je všetko len nie roztomilá. Samozrejme, nestráca na svojej kráse ani pre malé dievčatá.

Ružové vlasy sú súčasťou celkového štýlu, ktorý v sebe zahrňuje aj ďalšie módne elementy ako je oblečenie a make-up. Avril Lavigne nosí dymové oči, hlboký výstrih a ružový melír. Ružové pery Demi Lovato a jej outfit dodajú copu s ružovými končekmi nový rozmer.

Potom, čo sa rozhodnete zafarbiť si celé vlasy alebo len časť z nich na ružovo, nesmiete zabudnúť na make-up a správne zvolený outfit, ktorý určí váš štýl.

FAQ: Ružové vlasy

Ružové vlasy

Ružová od hlavy po päty! Lily Allen proste miluje ružovú. Svoj ružový štýl korunovala ružovou mašľou vo vlasoch.

Ako si zafarbiť vlasy na ružovo?
Zafarbenie vlasov na ružovo si vyžaduje polo-permanentnú farbu na vlasy (ak máte svetlé blond vlasy) alebo permanentnú farbu (ak máte strednú blond), môžete tiež použiť umelý prameň ružových vlasov. Tmavé vlasy musíte najprv odfarbiť a až následne na ne naniesť ružovú farbu.

Ako si vyskúšať ružovú farbu vo vlasoch bez farbenia?
Ak si ešte nie ste istá, či sú ružové vlasy skutočne váš štýl, môžete najskôr vyskúšať ružovú parochňu, použiť ružovú kriedu na vlasy alebo otestovať ružové vlasy pomocou fotomontáže.

Aký make-up sa hodí k ružovým vlasom?
Nahé, ružovkasté a ružové odtiene vyzerajú výborne s ružovými, tak ako aj s čiernymi vlasmi.

Ružové a hnedé vlasy

Ružové vlasy

Joss Stone a Kylie Jenner dopriali svojim hnedým vlasom ružový melír.

Ružová je najnápadnejšia v blond vlasoch. Avšak aj brunetky si môžu užívať hravé farebné efekty tejto farby. V hnedých vlasoch Joss Stone a Kylie Jenner dodáva melír očarujúce akcenty.

Joss si zafarbila jednotlivé pramene pri korienkoch, zatiaľ čo Kylie zahalila končeky svojich dlhých vlasov do ružovej farby.

Kylie si zvolila o niečo umiernenejšiu variáciu ružových vlasov, ktorých výhodou je, že si čierne korienky vlasov nemusí postupne dofarbovať.