Farby na vlasy | Plavá farba na vlasy

Popolavá blond - nový trend v blond farbách

Kedysi fádna a matná popolavá blond sa dnes stala novým hitom. Popolavá blond je v móde! 


null

Popolavé blond vlasy Rachel McAdamsovej dokonale oživí melír a stmavené korienky vlasov.

"Blond nikdy nevyjde z módy!" Toto je stopercentá pravda. Módni i vlasoví experti, ako aj ostatní odborníci v oblasti módy vám to dosvedčia - trendy blond odtiene dostali nový nádych. Práve teraz sú úplným hitom veľmi svetlé a matné odtiene blond farby. Trendy popolavá blond pôsobí sebaisto, cool, nekonvenčne ale konzervatívne zároveň. 

Jediný pohľad do vašej skrine vám napovie, či je pre vás popolavá blond tá pravá. Máte radšej malinovo červenú alebo pomarančovo červenú? Páčia sa vám studené farby ako modrosivá, biela alebo jeansovo modrá, pretože sa tieto farby hodia k vašej osobnosti? Ak áno, potom je pre vás popolavá blond tá správna voľba. 


Ako urobiť popolavú blond výraznou a žiarivou:

  • Podobne ako pri každom odfarbovaní vlasov, aj pri prechode na popolavú blond budú z vlašich vlasov odstránené prirodzené farebné pigmenty. Prítomnosť červených pigmentov by mohla zapríčiniť žltý nádych farby. Ak sa vo vašich vlasoch červené pigenty objavujú, mali by ste siahnuť po najnovších výrobkoch s receptúrou pre neutralizáciu žltých odtieňov a zvýraznenie matných blond odtieňov. 
  • Červené odtiene sa v procese odfarbovania ťažko potláčajú. V prípade,že majú vaše vlasy červenkastý nádych, nechajte vašeho kaderníka, nech vám pomôže s vašou prvou popolavou blond.