Farby na vlasy | Účesy a trendy vo farbení

Luxusný farebný trend: Ružové zlato vo vlasoch

Hľadáte spoľahlivú stylingovú investíciu? Máme pre vás tip: Ružové zlato nie je len ušľachtilý kov, ktorý zdobí šperky, náhrdelníky či prstene. Vďaka trendsetterom sa z neho stal luxusný trend, s ktorým vygradujete krásu vašich vlasov na maximum. Odvážny krok sa vám zaručene zhodnotí. Prezradíme vám, ako treba tento odtieň aplikovať, aby ste dosiahli ideálny výsledok.

 „Diamanty sú najlepším priateľom ženy.“ – Marilyn Monroe sa vo svojej slávnej piesni zaručene nemýlila. No my dodávame, že nie sú jediné! V poslednom čase si ženy obľúbili aj šperky z ružového zlata. Od jemných náušníc po opulentné reťaze – ružové zlato je v centre pozornosti módneho sveta a zaujalo pevnú pozíciu v mnohých šperkovniciach. Naše ďalšie tajomstvo znie: meď. Lesklý červený kov dodá klasickej zlatej blond jemný ružový nádych – a moderný šmrnc! Šperky môžu mať rôzne odtiene v závislosti od podielu zlata, striebra a medi. V oblasti farieb na vlasy máte na výber od bieleho zlata, cez jemne ružové tóny až k trblietavej marhuľovej a lesklej lososovej farbe.

Bolo len otázkou času, kedy zasiahne ružovo-zlatá horúčka aj naše hlavy. Presne ako pri šperkoch, aj v tomto prípade obohatila pestrú paletu ružovo zlatých nuáns meď. Najlepšie na tom je, že môžete svoje vyžarovanie podčiarknuť tým pravým odtieňom, ktorý pristane vašej pleti, farebnému typu a vkusu. Farba sa nanáša pramienok po pramienku, alebo rovnomerne na celé vlasy. Funguje s akýmkoľvek strihom - či už nosíte drzý krátky účes alebo ultra ženské kreácie s množstvom objemu. Nežné ružové zlato umocní každý štýl!    

Chcete s touto trendy farbou naplno zažiariť? Prinášame vám najkrajšie variácie ružovo zlatej témy: 

Vlasy v ružovo zlatej – ozdoba každej ženy