Styling | Vyčesané účesy

Užite si leto s trendy vyčesanými účesmi

Osviežte svoj styling v ležérnom duchu a vytvorte si jeden z ultramoderných vyčesaných účesov. V letných horúčavách ho určite oceníte – vyčesané účesy dokážu totiž prakticky a pritom štýlovo vlasy zopnúť tak, aby vám nepoletovali na krku. Sú ideálnou voľbou na letné radovánky: deň na pláži či lenivé popoludnie strávené v tieni.

Leto je tu a sním aj nové módne výčesy. Tohtoročné trendy sú ležérne, romantické, hravé a jednoznačne cool.

Letné výčesy: Nadčasový drdol

Je mnoho dôvodov, prečo ženy milujú nosenie drdolu a prečo je tento účes stále populárny medzi trendsetterkami, tanečnicami, hviezdami či modelkami. Drdoly sú dostatočne variabilné, aby vystihli individuálny štýl svojej nositeľky a minimálne rovnako praktické ako aj krásne. Nájdite tú svoju variáciu drdolu, s ktorou oslníte na dovolenke, vzrušujúcej párty na terase, či pri inej „horúcej“ príležitosti. Drdol je jednoducho neprekonateľný a štýlový účes na leto!

Herečka Januray Jones (pozri foto hore) sa rozhodla pre drdol navrchu hlavy. Zaujímavé je, že konce vlasov nie sú upevnené vo vnútri drdolu - niekoľko pramienkov voľne poletuje okolo hlavy pre rozkošný, veselý vzhľad. Sýty rúž spolu s farebnými doplnkami vytvárajú ideálny styling na akékoľvek letné dobrodružstvo.

Krok za krokom: Ako si vytvoriť drdol January Jones pre extra porciu letnej zábavy

1. Naneste si do vlasov malé množstvo púdru pre objem vlasov, aby boli poddajnejšie a lepšie držali výsledný účes.

2. Hlavu skloňte dole a s pomocou gumičky si vlasy zopnite čo najvyššie na temene hlavy.

3. Zatočte si vlasy vo vzniknutom cope, aby sa sformovali do tvaru drdolu, ktorý upevníte vlásenkami alebo druhou gumičkou. Vôbec nevadí, pokiaľ budú vlasy sem-tam z drdolu vyčnievať.

4. Niekoľkým pramienkom dovoľte voľne povievať a vytvoríte tak trendy uvoľnený look. Prameň, ktorý z výčesu unikol si pokojne môžete začesať za ucho.

5. Stačí trochu laku na vlasy, ktorý účes zafixuje a skvelý letný styling je na svete!

Armin Morbach vie, čo urobí ženu krásnou! Ukáže vám niekoľko trikov, s ktorými budete vždy iná a vždy zažiarite.

Video: Styling troch rôznych verzií drdolu

Je toľko lookov, ktoré môžete v lete vyskúšať! V galérii vám ukážeme vyčesané účesy na horúce letné dni a priložíme aj návod na úpravu.

Galéria: Vyčesané účesy s nádychom leta