Styling | Konský chvost

Účesy hviezd: Uhladený cop Mily Kunis

Ako jedna z najsľubnejších hollywoodskych herečiek, Mila Kunis ovláda umenie očariť – jej štýl a šarm sú nepopierateľné. Či už na plátne alebo mimo neho, sú účesy, ktoré nosí, skvelou inšpiráciou nielen pre jej obdivovateľky. Ukážeme vám, ako nosiť elegantný uhladený cop s gráciou ako Mila Kunis.

Mila Kunis ide vždy naplno za tým, po čom túži. Už v nežnom veku 14 rokov bola pripravená vziať osud do vlastných rúk a nenechať nič na náhodu. Aby vyhovela kritériám, pridala si kvôli talentovému konkurzu k svojmu veku 4 roky navyše. Na základe hereckých skúšok vďaka tomu získala úlohu rozmarnej Jackie Burkhart v úspešnom televíznom seriáli „Tie roky sedemdesiate“ a jeho hviezdou bola od roku 1998 do roku 2006. Nešlo o jej prvú hereckú skúsenosť, no vďaka nej naplno zažiarila. Pri nakrúcaní seriálu stretla Ashtona Kutchera, ktorý je jej partnerom od roku 2012. Predtým bola dlhý čas priateľkou známej detskej hviezdy Macaulay Culkina. 

Štýl Mily Kunis

Mila Kunis je zosobnením šarmu bez ohľadu na to, čo má na sebe. Ako skúsená herečka už samozrejme vie, v čom vyzerá najlepšie. V súkromí vyznáva ležérnosť a prirodzenosť – minimum či žiaden make-up a pohodlné outfity. To je však len jedna z mnohých polôh tejto krásky. Na verejnosti má jej štýl vrátane účesu zväčša elegantný nádych s jemnou dávkou ženskosti. Uhladený copcestičkou v strede je ukážkou jednoduchého, no príťažlivého stylingu, ktorý dovolí jej pôvabu naplno vyznieť.

Pomôcky na úpravu uhladeného copu Mily Kunis

Žehlička na vlasy, ochranný sprej pred stylingovým teplom, hrebeň, olej na vlasy, gél, vlásenky, gumička a lak

Ako si vytvoriť uhladený cop

1. Pred vyrovnávaním pomocou žehličky si do suchých vlasov naneste ochranný sprej.

2. Hrebeňom si vytvorte rovnú cestičku v strede a následne si vlasy hladko začešte dozadu.

3. Počas toho do vlasov votrite pár kvapiek oleja, čím podporíte ich uhladený a lesklý vzhľad.

4. Vlasy zopnite do nízkeho copu a upevnite gumičkou. Poletujúce vlasy udržíte na uzde s použitím vláseniek, gél vám zase pomôže hladký účes zafixovať.

5. Na konečnú úpravu vám poslúži lak na vlasy.

Video: Ako si vyrovnať vlasy pomocou fénu