Styling | Deti

Trendy účesy pre deti

Keď má dieťa 3 roky, cool účes sa stáva nevyhnutnosťou. Detské účesy samozrejme musia mať jednoduchý tvar a prežiť aj najväčšie detské nezbednosti, či školské vyučovanie. Chlapcom rodičia z praktických dôvodov vyberajú krátke vlasy. Pri voľbe dievčenských účesov máte o trochu viac možností.

Dievčatá zvyčajne hľadajú svoje vzory v najbližšom okolí – v mamách, starších sestrách, kamarátkach alebo sesterniciach. Účes, ako aj mamin purpurový lak na nechty, susedkina farebná košeľa či balerínky najlepšej kamarátky sú neklamnými znakmi, že dcéra je už veľká alebo sa aspoň pokúša byť „cool“. Nikto nepracuje tvrdšie na tom, aby pôsobil dospelo, než deti. A darí sa im to predovšetkým preto, že si berú príklad z dospelých okolo seba. 

Rozkošné účesy pre dievčatá

Dievčatám sa hodí akýkoľvek praktický a pekný účes. Zapletané a zatočené vlasy, polovyčesaný účes, či momentálne najobľúbenejšie boby alebo falošné boby sú len niekoľkými z možností. Nemôžeme tiež vynechať štýlové krátke účesy. Väčšina dievčat má už od útleho veku pomerne vyhranený vkus a presne vie, čo chce. Mamičky by sa preto čo najskôr mali stať profesionálnymi kaderníčkami! A tu sú zručnosti, ktoré by ste si mali čo najskôr osvojiť - od tých najjednoduchších až po tie najzložitejšie:

  • Vypnúť vlasy dozadu pomocou vláseniek
  • Ozvláštniť účes čelenkou

Galéria: Účesy pre deti

Súvisiace články