Styling | Trendy účesy pre ženy

Vlasové doplnky pre všetkých

Šperky vo vlasoch môžu byť pre vaše spoločenské  účesy záchranou. Hrebienky, čelenky, sponky a baretky nie sú len krásne, ale skrotia aj tie najdivokejšie vlasy. 

Spoločenské účesy a vlasové doplnky

null

Rosamunde Pike (An Education) ukazuje svoj krásne žiarivý vlasový doplnok.

 

Hviezdy ako Rosamunde Pike a Vanessa Paradis vedia, ako doplnkami dodať čarovný nádych spoločenským účesom a ako ozdobiť vlasy perím, stuhami a kvetmi. Pre vlasové doplnky existuje len jedno pravidlo: Menej je viac! Divokosť v používaní doplnkov pôsobí totiž priveľmi výrazne. Pozor na to, aby vlasové doplnky, lak na nechty, či kabelka a ďalšie drobnosti k sebe ladili. Nemusíte sa obávať, či už máte krátky pixie strih, alebo krásne padajúce kučery. Trendy baretky, malé čiapky, či čelenky dodajú účesu extra kúzlo za pár sekúnd. Vlasové doplnky nie sú drahé, ale poskytnú účesu veľkú službu. Môžu tiež poslúžiť ako pomocník pri odrastajúcej ofine. Sú ideálne na účesy na ples.

 

Galéria: Takto nosia hviezdy vlasové doplnky

Tip:

Vlasové doplnky vyrobené z jemných materiálov ako napríklad hodváb alebo veľmi tenká koža, ktorá má sklony kĺzať sa po čerstvo umytých vlasoch. Ak sa pre ne rozhodnete, mali by ste myslieť aj na použitie penového tužidla, gélu alebo laku na vlasy.