Farby na vlasy | Čierne vlasy

Čierne vlasy vôbec nie sú nudné

Každý, kto sa rozhodne pre čiernu farbu na vlasy by nemal podceniť výber vhodného odtieňu. Červenkastý, tmavohnedý alebo modrastý odtieň - každý z nich zvýrazní vlasy iným spôsobom. Bez ohľadu na výber odtieňa farby si čierne vlasy vyžadujú vašu pozornosť a starostlivosť. 


Čierne vlasy

Čierne vlasy môžu žene dodať image záhadnosti. Vyžaduje to však dlhdobú starostlivosť.

Rok čo rok oslavuje čierna farba svoj návrat na módne prehliadky v sezónach jeseň/zima, kedy sa stáva jedným z jasných výberov. Ženy milujú čierne oblečenie a doplnky. Máte vlasy dobre zarovnané? Zvolili ste ten správny make-up? Zabudli ste použiť vlasovú kúru pre zachovanie lesku vlasov? Každá iná farba by vám takýto prehrešok odpustila, ale čierna farba nie. 

Anna Netrebko ukazuje svoje vlasy v úplne inom svetle. Raz majú vlasy opernej speváčky červenkastý nádych a krásne kučery, inokedy sú hnedočierne a vypnuté do uzla, alebo sú tmavé a rovné. S jej veľkými tmavými očami a porcelánovou pleťou si Anna môže dovoliť takúto kontrastnú farbu vlasov, ktorá zvýrazní každý detail jej tváre.

TIP:

Ak si nie ste úplne istá, či vám čierna pristane, vyskúšajte si najprv vlasy zafarbiť intenzívnym tónovačom. Ten zmení farbu vlasov postupne. Pomocou nových bezamoniakových farieb na vlasy dosiahnete sýtu farbu, ktorá sa vymyje v priebehu šiestich až ôsmych týždňov.

Ako nosia čierne vlasy hviezdy