Skip to Content

Malé zmeny v stylingu, ktoré zanechajú výrazný dojem

Máte chuť zmeniť svoj vzhľad a chcete ísť na to zmenou účesu, no strihanie pre vás neprichádza do úvahy? Prinášame vám niekoľko menších úprav stylingu, ktoré však zanechajú výrazný dojem. Vytvorenie cestičky alebo premena štruktúry vlasov nepredstavujú komplikované zásahy a predsa môžete vďaka nim získať úplne iný štýl, ktorý celkom zmení vaše vyžarovanie.

Aj nenápadné premeny účesu vám pomôžu vytvoriť rozdiel v tom, ako pôsobíte na okolie. Chcete obrátiť stranu vo svojom živote a vyjadriť to sviežejším či elegantnejším štýlom? Zmena účesu vám prinesie okamžité výsledky. Prechodom od rozpustených vlasov bez výraznejšej štruktúry k hravému a sofistikovanému výčesu odhalíte nové, nepoznané črty vašej osobnosti. Skúste vymeniť rovné vlasy za vlny či kučery alebo prejsť na úplne inú farbu vlasov. Doprajte si v živote trocha vzruchu – novým „ja“ upútate pozornosť okolia a prekvapíte aj svojho partnera.

Emilia Clarke je vždy pripravená vyskúšať nový účes (pozri foto hore). Skombinovala elegantné večerné šaty so strohým stylingom rozdeleným cestičkou a svoj bežný outfit zase doplnila nedokončeným účesom. V oboch prípadoch sa rozhodla pre vyčesaný účes. No vďaka malým odlišnostiam dokázala každý z nich prispôsobiť danej príležitosti a módnemu vkusu.

Zmena účesu: Rozpustené vlasy verzus vyčesaný účes

Zmeny v stylingu
Sophie Kennedy Clark ukazuje, ako dokáže premeniť váš vzhľad to, či nosíte vlasy rozpustené, alebo si ich vyčešete.

Nádherná dlhá hriva splývajúca na ramená je tým najkrajším módnym doplnkom. To je možno pravda, ale z času na čas chce každá žena trochu zmeniť štýl a ukázať sa v novom, nepoznanom svetle. Okrem toho, zmena je korením života. Vyčesať voľne poletujúce pramene do elegantného tvaru je tou najjednoduchšou cestou, ako ukazuje Sophie Kennedy Clark. S rozpustenými vlasmi vyzerá veľmi mlado a ležérne. Stačí iba zopár stylingových krokov a Sophie pôsobí s uvoľneným výčesom sofistikovanejšie a zrelšie.

Zmena účesu: Rovné verzus zvlnené vlasy

Zmeny v stylingu
Caitlin Fitzgerald rada nosí svoje prirodzené, lesklé pramene aj v zvlnenej verzii.

Len málo ľudí je už od útleho veku spokojných s vlasmi, ktoré im príroda nadelila. Tí s rovnými vlasmi túžia po kučerách a naopak; prirodzená farba vlasov tiež väčšinou nie je dostatočne jasná, tmavá alebo výrazná. Moderné ženy si našťastie môžu vyberať.

S vhodnými stylingovými pomôckami, farbami na vlasy a ideálnou dĺžkou prameňov sa môžu za pár okamihov dokonale zmeniť. Herečka Caitlin Fitzgerald demonštruje, ako prechod od rovných vlasov na vlny ovplyvnil jej vzhľad a výzor účesu. Rovná verzia pôsobí čisto, elegantne a sofistikovane, zatiaľ čo vlny vytvárajú pohyb, vibráciu a pútavé svetelné odlesky. 

Spoľahnite sa na rady profesionála! Schwarzkopf expert Armin Morbach vám ukáže, ako si vo vlasoch upraviť jemné vlny. 

Zmena účesu: Premiestnenie cestičky

Rozdeliť si vlasy na rôznych miestach je ďalšou skvelou možnosťou, ako zaviesť do svojho štýlu jemnú zmenu. To, či nosíte cestičku v strede alebo na strane, ovplyvní optické vyžarovanie vašej tváre. Marion Cotillard je nádherná bez ohľadu na to, kde si umiestni cestičku, dáva jej to slobodu experimentovať. Cestičky majú vplyv na to, ako vlasy lemujú vašu tvár. Vlasy rozdelené v strede sú výborným základom pre dokonale upravené účesy s nádychom nostalgie, zatiaľ čo cestičky na strane možno variovať a vytvárať veselý, odvážny, či hravý look. 

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...