Skip to Content

Letné účesy okorenené rafinovanými doplnkami

Čelenky, šatky, stužky, baretky a spony môžu obohatiť účes a dodať mu fascinujúci, rozkošný či umelecký nádych. Vhodne zvolené doplnky nielen že pútajú pozornosť, ale sú navyše aj praktické. Okrem toho, že dodajú jedinečnosť vášmu štýlu alebo vyjadria vašu momentálnu náladu, pomôžu vám aj udržať vlasy „na uzde“. Hra s doplnkami otvára príležitosť ukázať okoliu svoje tvorivé, nespútané ja.

Doplnky do vlasov sa vyrábajú z množstva rôznych materiálov a môžu pôsobiť hravo, luxusne či rafinovane. S nimi máte šancu osviežiť váš štýl a vytvoriť nový look, podľa toho, po čom túžite. Samozrejme, že ani módni návrhári nechcú premeškať svoju príležitosť, na ktorú sa pripravujú dlhé mesiace. Na prehliadkach tejto sezóny mnoho modeliek ukázalo, ako kreatívne je možné narábať s doplnkami. Dúfame, že vás inšpirujú účesy v našej galérii doplnené originálnymi doplnkami. 

Kreatívne doplnky pre letné účesy

V móde je praktickosť často spojená s krásou. Rafinované a krásne doplnky sú vždy najpríťažlivejšie, keď sa ich vzhľad snúbi s ich funkčnosťou. Tie najvydarenejšie doplnky sú nielen estetické, no zároveň pomáhajú tvarovať účes a vyjadriť jedinečnosť ich nositeľky. Ozdobiť si vlasy a hlavu je zvyk starý ako ľudstvo samo a platí rovnako pre ženy ako aj pre mužov. Možností je nespočetne veľa: dnes sa doplnky najčastejšie využívajú na ozdobu drdolov, hladkých účesov a vrkočov, ako aj na zopnutie jemných kučier a vĺn. Po celé stáročia ženy neprestávajú používať nádherné, hravé a rafinované prvky ako kvety, pierka, textílie, barety a šperky. 

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...