Skip to Content

Schwarzkopf Fashion Talent 2012 prináša 10 veľkých talentov!

Poznáme mená 10 finalistov súťaže Schwarzkopf Fashion Talent.
6. ročník súťaže sa nesie v duchu témy „Štyri podoby mestských anjelov – Schwarzkopf Looks 2012“. Príďte sa pozrieť na modely návrhárov. Finálový večer sa uskutoční dňa 27. septembra o 19.00 hod.
v bratislavskom Auparku.

Téma plná krásnych vlasov

Súťažná téma s názvom „Štyri podoby mestských anjelov – Schwarzkopf Looks 2012“ umožnila mladým umelcom definovať podobu štyroch pozemských anjelov. Úlohou bolo vytvoriť moderný vzhľad na každý deň, ktorý však necháva vyniknúť individualitu, ženskosť a osobnosť.

Čo čaká na víťaza?

Hlavnou cenou je garantovaná honorovaná zmluva od generálneho partnera – Schwarzkopf v hodnote 3320,- €. V rámci nej víťaz súťaže zrealizuje svoju autorskú kolekciu, ktorú predstaví na ďalšom ročníku súťaže ako aj na ďalších prestížnych podujatiach.

Víťaz ďalej získa fashion editoriál v časopise Eva, ako aj ďalšiu marketingovú podporu pri svojej tvorbe. Bude mať možnosť vytvoriť národný odev pre Miss Slovensko 2013, ktorý si so sebou víťazka vezme na svetové finále.

O lukratívnu výhru zabojuje finálová desiatka zložená z talentovaných dizajnérov zo Slovenska a Čiech: Andrea Sološová, Bronislava Brůčková, Kristína Mišechová, Lucia Cabanová, Lucie Kordačová, Mária Pobočková, Martina Laňková, Michaela Mazalánová, Monika Přikrylová, Vlasta Žáková.

Vyberali odborníci

O finalistoch rozhodovala odborná porota, zložená z osobností ako: prof. Stanislav Stankoci, rektor VŠVU; prof. Milan Čorba, kostýmový výtvarník; Mgr. Katarína Hubová, riaditeľka Slovenského centra dizajnu; prof. Milota Havránková, umelecká fotografka; Liběna Rochová, módna návrhárka a pedagogička; Boris Kudlička, svetoznámy scénograf a módna návrhárka a pedagogička Mária Štraneková.

Viac informácií o súťaži nájdete na www.schwarzkopffashiontalent.sk. Na stránkach sa nachádza tvorba jednotlivých finalistov. Za svojich favoritov môžete aj hlasovať!

Schwarzkopf Fashion Talent 2012

Finalisti Schwarzkopf Fashion Talent

Andrea Sološová: Svoju kolekciu s názvom „Perfect lie“ vytvorila pre ženu s jasným cieľom – chvíľu nežnú a chvíľu bojovnú.

Kristína Mišechová: Jej súťažná kolekcia vychádza z predstavy,
čo všetko sa skrýva za múrmi, či panelmi budov, a čo všetko ľudia skrývajú „pod“ svojimi šatami.

Mária Pobočková: V kolekcii s názvom „Fashion and function“ sa snaží nájsť cestu, ako vyjadriť protiklady – individualitu a funkčnosť.

Michaela Mazalánová: Kolekcia je inšpirovaná mestskými anjelmi, ktorí predstavujú post apokalyptickú, sci-fi, excentrickú partičku.

Bronislava Brůčková: Anjel stelesňuje čistotu, nehu a tajomno.

Vlasta Žáková: Jej súťažná kolekcia nesie charakteristiky: snová, nadprirodzená, no v detailoch aj realisticky drsná.

Martina Laňková: Autorka sa snaží prostredníctvom modelov vyjadriť vnútornú krásu a dušu pozemských anjelov.

Monika Přikrylová: Súťažná kolekcia reflektuje pocit z doby, v ktorej žijeme.

Lucie Kordáčová: Kolekcia je určená žene, ktorá je štýlová a pôvabná, no zároveň kombinuje svoje estetické cítenie s ekologicky zodpovedným pohľadom na svet.

Lucia Cabanová: Kolekcia je inšpirovaná jemnosťou a nežnosťou anjela a zároveň silnou ženou, ktorá vie čo chce.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...