Skip to Content

Okamžite krásna: 5 extra rýchlych účesov pre polodlhé vlasy

Skvelé správy pre všetky dievčatá, ktorým sa ráno nechce vstávať: Poležať v posteli si teraz môžete o niečo dlhšie. Vďaka piatim extra rýchlym účesom začnete deň oddýchnuté a pred zrkadlom strávite len zlomok času. Cool styling za menej ako päť minút! Ukážeme vám triky pre polodlhé vlasy. 

Keď sa cítite skvele, čas naozaj letí! Víkend sa skončil a budík vám bezohľadne dáva najavo, že je čas na každodenný ranný rituál. Pritom si určite v duchu myslíte: „Ešte mať tak päť minút navyše!“

My sme sa rozhodli Darovať Vám týchto 5 minút. Pri úprave vlasov totiž môžete získať čas a aj napriek tomu vyzerať skvele. Rýchlo, jednoducho a štýlovo – také sú pravidlá hry, pokiaľ ide o naše 5-minútové účesy. Prinášame vám obľúbené looky, ktoré sa výborne hodia pre polodlhé vlasy. Ich ďalšia výhoda je, že vyzerajú zložitejšie, než v skutočnosti sú. 

Máte päť minút? Odhaľte top účesy v našej galérii, čas beží...

Extra tipy pre ešte rýchlejší styling

- Žijete rýchlo a nemáte času nazvyš? Aby ste si ranný rituál výrazne skrátili, môžete niektoré kroky (napr. umytie vlasov) urobiť už večer predtým. Skvelé je, že vlasy už nebudú také jemné ako čerstvo po umytí a budú sa ľahšie upravovať. Účes tak vydrží v perfektom tvare.   

- Ak nemáte čas vôbec, môžete vynechať umývanie a miesto toho použiť suchý šampón. Vaše vlasy budú za okamih znova svieže, nadýchané a budú sa skvele tvarovať.    

- Hýčkajte si vlasy už počas spánku! Pravidelne používajte kúru a nechajte ju pôsobiť cez noc. Nielenže zvýrazní efekt sér, olejov a ďalších produktov, váš účes vďaka nej získa aj nádherný lesk. 

- Recept pre zvodný pôvab: Pred spaním si vlasy zapleťte. Výsledok bude vždy iný, záleží koľko vrkočov vytvoríte. Väčšie množstvo tenkých, pevne zapletených vrkočov vyčarí krepovitý vzhľad vlasov, zatiaľ čo z niekoľkých voľných vrkočov vzniknú mäkké vlny. Ráno stačí vrkoče znova rozpliesť, potriasť hlavou a pomôcť si lakom na vlasy.   

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...