Skip to Content

Schwarzkopf Elite Model Look 2012 na Pražskom hrade

Slávnostné finále najväčšej modelingovej súťaže na svete, Elite Model Look, sa uskutoční v stredu 12. septembra na Pražskom hrade o 20:30. Predstaví sa na ňom 16 finalistiek.

Sme súčasťou sveta krásy

Krásne a zdravé vlasy, ale i vlasové prípravky sú symbolom rokmi overenej a obľúbenej značky Schwarzkopf. Už po druhý rok sme sa stali partnerom jedinečného projektu, ktorý objavuje budúce hviezdy sveta modelingu - Schwarzkopf Elite Model Look. Zároveň už niekoľko rokov spolupracujeme s modelkami Heidi Klum a Cindy Crawford.

Veľký záujem a atraktívne kolekcie

Do súťaže sa tento rok prihlásil rekordný počet dievčat. Počas mesiacov marec a apríl sa uskutočnilo 25 castingov v obchodných centrách po celej ČR a SR. „Vybrali sme 16 krásnych finalistiek z viac ako 7.500 dievčat. Verím, že víťazky budú výborne reprezentovať obe krajiny na svetovom finále v Šanghaji, ktoré sa uskutoční v decembri,“ dodáva Sáša Jány.

Finalistky sa tento rok predvedú v kolekcii Kláry Nademlýnskej, jednej
z najznámejších českých návrhárok. Dve kolekcie predstaví slávny belgický návrhár Jean Paul Knott (pracoval pre značky Yves Saint Laurent, či Louis Féraud). Dievčatá tiež uvidíme v luxusnej kolekcii Simple Concept Store (YSL, Lanvin, Balenciaga atď.). Vrcholom večera bude kolekcia Gold Label a Haute Couture svetovej módnej legendy Vivienne Westwood.

Tešiť sa môžeme i na topmodelky agentury Elite Prague a Elite Bratislava; nebude chýbať ani ambasádorka projektu Schwarzkopf Elite Model Look SR 2012 Michaela Kocianová, víťazka svetového finále EML 2003 Denisa Dvončová a ďalšie, ktoré sa predstavia v modeloch slávnych talianskych návrhárov.

Prísny výber

O budúcich modelkách bude rozhodovať porota zložená z módnych odborníkov, zahraničných modelingových agentov, z osobností kultúry
a médií. Do poroty zasadne česká topmodelka a ambasádorka súťaže Schwarzkopf Elite Model Look ČR 2012 Taťána Kuchařová, belgický návrhár Jean Paul Knott, zástupca spoločnosti Vivienne Westwood Rafael Gomes, či riaditeľ súťaže Sáša Jány.

Súvisiace články
 • Kedy používať produkty s obsahom silikónov

  Tipy a triky

  Kedy používať produkty s obsahom silikónov
  ...

  Či sú pre vás produkty s obsahom silikónov to pravé, záleží na type vašich vlasov a na tom, aké by ste ich chceli mať.

  ...
 • Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling

  Tipy a triky

  Vlasy a šport: Tipy na praktický a štýlový styling
  ...

  Tie z vás, ktoré milujú zábavu, štýl a rýchly pohyb, sa určite rady inšpirujú praktickými a trendy účesmi slávnych športovkýň.

  ...
 • Starostlivosť o dlhé vlasy

  Dlhé vlasy

  Starostlivosť o dlhé vlasy
  ...

  Vlasy po ramená rástli aspoň tri roky a prežili minimálne 300 umytí. Správna starostlivosť je preto nutnosťou. Máme deväť skvelých tipov pre vaše dlhé vlasy

  ...
 • Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov

  Trendy účesy pre ženy

  Trendy účesy 2014 podľa módnych návrhárov
  ...

  Zaujímalo nás, čo bude definovať účesy v roku 2014. Vydajte sa s nami na túru po módnych prehliadkach a objavte najhorúcejšie trendy!

  ...
 • Objavte trendy v účesoch na rok 2016!

  Trendy účesy pre ženy

  Objavte trendy v účesoch na rok 2016!
  ...

  Vzrušujúce, jedinečné, sebavedomé! Rekapitulujeme, čo sa objavilo na módnych mólach a prinášame to najdôležitejšie na sezónu jar/leto 2016.

  ...
 • Účesy hviezd: Karolina Kurková

  Trendy účesy pre ženy

  Účesy hviezd: Karolina Kurková
  ...

  Filmové festivaly v Cannes sú legendárne. Na tohtoročnom festivale oslnila super modelka Karolina Kurková elegantným retro účesom. Karolina Kurková upravila svoje vlasy v štýle Holllywoodskej klasickej éry a jednej hviezdy filmového neba.

  ...
 • Športovci a starostlivosť o vlasy

  Športy

  Športovci a starostlivosť o vlasy
  ...

  Vlasy atlétov sú často vystavované nepriaznivým vplyvom ako chlór, slaná voda či telesný pot. Potrebujú extra starostlivosť a nekomplikovaný styling.

  ...
 • Aktívny styling: Športové účesy plné energie

  Športy

  Aktívny styling: Športové účesy plné energie
  ...

  Prinášame vám stylingové variácie, pri ktorých sa zaručene nespotíte. Účesy, s ktorými sa budete nielen dobre cítiť, ale aj skvele vyzerať.

  ...
 • Športové účesy

  Športy

  Športové účesy
  ...

  Nemusíte súťažiť na Olympijských hrách aby ste podrobili váš účes skúške z námahy. Pozrite si naše video a návrhy na krásne športové účesy.

  ...
 • Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch

  Športy

  Boxerské vrkoče: Horúci trend v zapletaných účesoch
  ...

  Štartujeme ďalšie stylingové kolo pre zapletané účesy: Boxerské vrkoče sa v poslednom čase stali skutočným účesom šampiónov!

  ...
 • Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!

  Športy

  Vysokohorský styling: Buďte šik aj na lyžovačke!
  ...

  Užívajte si svieži vzduch a buďte štýlové aj na svahu! Prinášame vám účesy, ktoré zábavu na snehu určite nepokazia.

  ...
 • Účesy pre športovkyne

  Športy

  Účesy pre športovkyne
  ...

  Nikto nepotrebuje vyhrať súťaž o účes roku na ceste do posilňovne. Avšak, ženy sa radi cítia v pohode za všetkých okolností. Ukážeme vám účesy pre športovcov, ktoré vydržia aj náročné aktivity a stále vyzerajú trendy.

  ...