Schwarzkopf Professional
Styling - účesy a rady

Sviatočný look: Originálne účesy pre krátke vlasy

Sviatočný look pre krátke vlasy
Úchvatná oslava: Rozkošný pixie sa vďaka jemnému lesku a ofine upravenej nabok zmenil na slávnostný účes.
© Getty Images

Šťastné a veselé: Najúchvatnejšia časť roka je práve za rohom a prináša so sebou tie najlepšie príležitosti, ako zažiariť. Vianoce a Silvester si naozaj žiadajú niečo mimoriadne! Preto sa chystáme vkĺznuť do gala a korunovať to dokonalým stylingom vlasov. Dlhé vlasy nie sú nevyhnutnosťou – oslávte tie najpôvabnejšie krátke účesy na vzrušujúce večery!   

 • Tichá noc, svätá noc? Nie tak celkom, je totiž pravý čas na veľkolepé a štýlové oslavy! Pred koncom roka nastáva čas nekonečných párty naplnených sviatočnou atmosférou a tie predsa nechcete zmeškať! Často sa stredobodom outfitu stávajú práve účesy, nevšedný styling totiž zaručene zanechá nezmazateľný dojem. Kedže je známe, že na dĺžke vlasov nezáleží, aj ženy s krátkymi vlasmi si prídu na svoje. Prinášame vám úchvatné looky pre pixie a spol. Moderné variácie krátkychúčesov, ktoré vás bezpochyby dostanú do nálady.     

 • Sviatočný look pre krátke vlasy
  Jedinečný štýl 20. rokov má množstvo priaznivcov – hlavne ženy s krátkymi vlasmi.
  © Getty Images

  Vlna entuziazmu


  Krátke vlasy deluxe: Tento strih odhalí svoju najelegantnejšiu polohu  práve prostredníctvom mokrého looku s retro vlnou. Zvlnená je iba ofina, zatiaľ čo zvyšok vlasov je upravený na stranu či precízne uhladený smerom dozadu. Náš návod na styling vám krok za krokom ukáže, ako si tento účes môžete vytvoriť aj vy.

  Krátke a rozkošné: Okoreňte si sviatočnú sezónu týmito výnimočnými krátkymi účesmi z našej galérie.

 • Slávnostné krátke účesy

  Platinová dokonalosť

  © Getty Images  

  Platinová dokonalosť

  Ako sa stať čerešničkou na párty? Dokážete to jednoducho s cool krátkym účesom v ľadovej blond. Hlavy trendsetterov žiaria rozličnými nuansami tejto populárnej farby, vrátane žiadanej platinovej. Mimoriadne dobre vyzerá v kombinácii s asymetricky strihaným pixie – ten vďaka nemu nepôsobí len krehko, ale aj originálne a cool. Tip: Pri tomto strihu sú viditeľné odrastajúce korienky úplne v poriadku – ľadovej nordickej palete dodávajú moderný nádych. Nebojte sa osláviť nádherný kontrast! 

  Najlepší priateľ ženy

  © Getty Images  

  Najlepší priateľ ženy

  Trblietavé doplnky sú najlepším priateľom každej ženy s krátkymi vlasmi. S ligotavými sponami, čelenkami a štipcami si vytvoríte pôvabný look na akúkoľvek príležitosť a bez väčšej námahy. Na dĺžke vlasov naozaj nezáleží. Ultra dramatický prvok: čelenky a diadémy posiate kameňmi (ako sme to videli u Saint-Laurenta) – dokonalé gesto punkovej princeznej, ktorá miluje módu!    

  Vygradujte to!

  © Getty Images  

  Vygradujte to!

  Záplava vlasov vzbudí pozornosť, nech už sa objavíte kdekoľvek. Aj z krátkych vlasov môžete vyčariť účes, ktorý bude hrať extraligu. Nepotrebujete nič iné len púder pre objem vlasov: Čarovný púder naneste na suché vlasy ku korienkom a starostlivo ho vmasírujte – osviežujúci efekt sa prejaví okamžite! Konce zvýraznené voskom (jemne vytočené smerom von) prepožičiavajú looku hravý, ženský nádych.

  Štýl hviezd

  © Getty Images  

  Štýl hviezd

  Nezáleží na tom, čo alebo kde oslavujete, extra porciu pozornosti vám zaručia krátke vlasy so  štedrou dávkou rockového pôvabu! Týmto spôsobom skvele pretransformujete hlavne podstrih. Rockový charakter účesu dodáva hlavne rozličná dĺžka vlasov. Po stranách a vzadu sú ultrakrátke, zvyšok je o niečo dlhší. Ako ho ešte vygradovať: Vlasy navrchu hlavy divoko zatočte s pomocou gélu či vosku (ako sme to videli u Marca Jacobsa). Zrodila sa rocková hviezda!      

  Esencia pôvabu

  © Getty Images  

  Esencia pôvabu

  Uhladený štýl znamená čistú eleganciu. Jednoduchý a zároveň dramatický – tento hladký, nagélovaný look patrí medzi top účesy na slávnostné večery. Uhladené krátke vlasy vás oslnia eleganciou, sú sofistikované a ultra moderné. V porovnaní s dlhými vlasmi, pri ktorých sú namokro upravené väčšinou len korienky, je teno look mokrý po celej dĺžke, hoci aj v tomto prípade môžu konce zostať suché. Prím hrajú čisté línie. Konce vlasov sú nad krkom začesané a účes pretína nízka diagonálna cestička na strane. Dokonalý finiš: Jemné pramienky jednotlivo upravené do čela pomocou gélu alebo vosku.