Schwarzkopf Professional
Styling - účesy a rady

Nový účes pre vaše nové „ja“

Zmena štýlu
Holland Roden je hrdou majiteľkou dlhých, zvlnených a postupne zostrihaných vlasov. S týmto strihom a štruktúrou vám stylingové variácie pôjdu jedna radosť.
© Getty Images

Ak sa rozhodnete pre nový strih, chvíľu pri ňom budete musieť zostať. Táto predstava by vás však nemala zväzovať, pokiaľ ide o skúšanie nových účesov. Herečka Holland Roden je dôkazom, že napr. postupný strih ponúka mnoho možností, ako vždy vyzerať inak.

 • Mnoho žien túži po nádherných dlhých vlasoch, v ich predstavách víťazia hlavne husté vlny či lesklé pramene padajúce na ramená. Chce to len trocha penového tužidla a perfektný tvar sa dostaví takpovediac sám od seba. Nadšenie partnera bude možno ešte väčšie než vaše vlastné.

  Hoci neexistuje presvedčivý argument proti dlhej hrive, z času na čas predsa len nadíde chvíľa na zmenu. Pre väčšinu z nás ostrihanie dlhých vlasov neprichádza do úvahy. Riešenie však napriek tomu existuje – zručný a nápaditý styling je všetko, čo potrebujete na zmenu vzhľadu. Holland Roden ukazuje, ako premeniť postupne zostrihané dlhé vlasy na štyri úplne odlišné účesy bez toho, aby ste museli siahnuť po nožničkách.

 • Zmena štýlu: Jeden strih, štyri účesy

  Holland Roden necháva svoje postupne zostrihané pramene v mäkkých vlnách padať na ramená. Podľa toho, čomu sa práve venuje, si táto herečka dokáže upraviť vlasy do štyroch rozličných variácií. Nielen pred kamerou ale aj v súkromí dokáže využiť fakt, že vďaka pár úpravám je možné zmeniť vzhľad na nepoznanie. Všetko začína rozhodnutím, či vlasy ponechať rozpustené, alebo ich skrotiť do vyčesaného účesu

 • Zmena štýlu
  Holland Roden s klasickým drdolom (vpravo) a drdolom ako súčasťou polovyčesaného účesu (vľavo).
  © Getty Images

  Štýl 1: To pravé na všedný deň

  Styling na chvíle ustavičného pobehovania, nakupovania či na večeru s priateľmi je súčasťou každodenného života.
  Týmto chvíľam zodpovedá účes, ktorý je rýchly a jednoduchý.
  Holland Roden predstavuje modernú nedokončenú verziu klasického drdolu a tiež drdol ako prvok v rámci polovyčesaného účesu. 

 • Zmena štýlu
  Holland Roden s vlasmi rozpustenými alebo zopnutými v cope. Každý z týchto účesov je uhladený a jeho tvar je pod kontrolou.
  © Getty Images

  Štýl 2: V strohom pracovnom duchu

  Pokiaľ ide o stylingové prvky, vo svete biznisu platí pravidlo, že menej je viac. Roztomilé a pôvabné účesy sú rozhodne „out“. V kombinácii so schopnosťami a sebadôverou najviac vo váš prospech zafunguje jednoduchý, hladký look. Holland Roden má tento štýl v malíčku a to hneď v dvoch variáciách. Vľavo ju vidíme s cestičkou na strane, uhladenými rozpustenými vlasmi začesanými preč z tváre a zopnutými za uchom – esencia jednoduchosti. Hladký cop (vpravo) tiež predstavuje skvelú voľbu na deň strávený v práci.  

 • Zmena štýlu
  Postupný strih umožňuje Holland Roden vytvárať jemne padajúce vlny (vľavo) alebo si voľne zopnúť vlasy do slávnostného výčesu s cestičkou v strede.
  © Getty Images

  Štýl 3: Romantická večera

  Tieto účesy sú ideálnou voľbou na recepcie, romantické večere alebo na noc strávenú s priateľkami.
  S dlhými vlnitými vlasmi pôsobí Holland Roden žensky a neprehliadnuteľne.
  Nedokončený výčes s cestičkou v strede je ako stvorený na slávnostné príležitosti.

 • Zmena štýlu
  Kombinácia dlhých vlasov, plážových vĺn a pätky (vľavo) vám poskytne tú správnu dávku extravagancie, s ktorou zažiarite na párty. Tradične ladený vysoký cop dodáva Holland Roden nádych jednoduchej elegancie.
  © Getty Images

  Štýl 4: Divoká párty

  Možno sa vám vôbec nechce vyraziť von, no pozvanie už nie je možné odmietnuť.
  Váš zdržanlivý prístup vyprchá, keď vkĺznete do priliehavých šiat a vlasy si upravíte do pôvabného tvaru.
  Plážové vlny Holland Roden s luxusnou pätkou (vľavo) majú v sebe štipku extravagancie, ktorá na párty nesmie chýbať.
  Vysoký cop je vždy hravým, no aj elegantným riešením na noc plnú zábavy.
  Holland Roden si ho okorenila kučerami na končekoch – zvlnené vlasy jednoducho zbožňuje.