Schwarzkopf Professional
Styling - účesy a rady

Moderný look pre dlhovlasých mužov

Účesy pre dlhovlasých mužov
Upravte si vlasy s použitím gélu, alebo si doprajte porciu extravagancie – čiastočný ultrakrátky zostrih v kombinácii s dlhými prameňmi vlasov a plnou bradou. Je to na vás.
© Getty Images

Muži, ktorí dnes nosia dlhé vlasy, už nemusia čeliť kritike - priťahujú obdivné pohľady. V roku 2015 budú mať na výber z palety kreatívnych účesov, ako sú začesané nagélované vlasy, kombinované zostrihy, Rasta účesy a dokonca strapaté drdoly. Pozrite sa spolu s nami, aký štýl bude in!    

 • Mužom sa dlhé vlasy naozaj zapáčili a tento trend bude v roku 2015 pokračovať. Niektoré z nasledujúcich lookov vyzerajú sofistikovane, ďalšie sú originálne a nekonvenčné, všetky však pôsobia už na prvý pohľad cool.

  Možno medzi nimi nájdete svoj budúci odvážny styling.

 • Galéria: Účesy pre dlhovlasých mužov na rok 2015

  Moderné účesy pre dlhovlasých mužov: Strapatý drdol

  © Getty Images  

  Moderné účesy pre dlhovlasých mužov: Strapatý drdol

  V roku 2015 budeme často vídať bradatých mužov. Plná brada doplnená strapatým drdolom sa stane obľúbeným stylingom. Muži ocenia hlavne jeho jednoduchosť a praktickosť.
   

  Tip: Strapaté vlasy sú horúcim hitom! Drdol zobrazený hore si môžete vytvoriť behom niekoľkých sekúnd.

  Moderné účesy pre dlhovlasých mužov: Polovyčesaný účes

  © Getty Images  

  Moderné účesy pre dlhovlasých mužov: Polovyčesaný účes

  Aj keď znie jeho názov skôr triviálne, polovyčesaný účes v mužskom podaní bude pôsobiť dosť extravagantne. Uhladená verzia tohto looku s cestičkou v strede vyzerá celkom elegantne. Vrchné pramene vlasov sú zopnuté do copu alebo drdolu vzadu na hlave. A rok 2015 sa bude niesť v duchu hesla: Čím strapatejší, tým lepší!
   

  Tip: Vlasy si uhlaďte pomocou žehličky.

  Moderné účesy pre dlhovlasých mužov: Dredy

  © Getty Images  

  Moderné účesy pre dlhovlasých mužov: Dredy

  Dredy môžu byť rôzne hrubé a tvarované, dlhé aj krátke. Tento trendy look kombinuje vlasy vyholené žiletkou na jednej strane a na druhej dredy padajúce cez jedno rameno. Takýto variant najlepšie vynikne s tenšími dredmi. 
   

  Tip: Ak si vlasy na jednej strane vyholíte, budú dredy pôsobiť moderne a neobvykle. Tento menej objemný účes s dredmi si však môžete vytvoriť aj falošným zostrihom na strane.

  Moderné účesy pre dlhovlasých mužov: Plážové vlny

  © indigitalimages.com  

  Moderné účesy pre dlhovlasých mužov: Plážové vlny

  Muži s ležérnymi plážovými vlnami rozhodne vzbudia pozornosť okolia. Jemné vlny pripomenú lenivé okamihy na pláži prežiarenej slnkom.
   

  Tip: Styling plážových vĺn vôbec nie je komplikovaný. Do vlasov si votrite penové tužidlo vo veľkosti tenisovej loptičky a aplikujte do nich sprej s obsahom soli.  

  Moderné účesy pre dlhovlasých mužov: Vlasy prehodené nabok

  © indigitalimages.com  

  Moderné účesy pre dlhovlasých mužov: Vlasy prehodené nabok

  V tomto zmyselnom dlhom účese sú rovné vlasy uvoľnene prehodené na stranu. Vytvoríte tým jemnú vlnu, ktorá dodá vášmu vzhľadu extra dávku nonšalantnosti.
   

  Tip: Vďaka balzamu s extra leskom sa vaše vlasy nádherne rozžiaria. 

 • Účesy pre dlhovlasých mužov

  Dlhé vlasy sú na mužoch stále niečím mimoriadnym. Signalizujú chuť vybočovať z radu a správať sa individualisticky aj za cenu toho, že prevalcujete spoločenské konvencie. Muži s dlhými vlasmi majú v súčasnosti viac možností než kedykoľvek predtým. Už nemusia žiadať o povolenie, ak sa chcú odlíšiť v čomkoľvek vrátane účesov.   

  Dlhé pramene upravené dozadu s použitím gélu (pozri foto vľavo hore) vyžarujú šarm a eleganciu. Styling je naozaj nekomplikovaný a hodí sa na akúkoľvek príležitosť.


 • Styling:
  Na konce prstov si naneste menšiu dávku gélu, potom si ho votrite do uterákom vysušených vlasov - od korienkov až ku končekom. Ak chcete, aby účes pôsobil naozaj uhladene, vlasy si ešte na záver prečešte.

 • V prípade, že nájdete odvahu na čiastočný zostrih s bradou (pozri foto vpravo hore), budete zaručene pôsobiť jedinečne. Plná brada poskytuje tomuto štruktúrovanému účesu zaujímavý kontrast.