Schwarzkopf Professional
Styling - účesy a rady

Letná nostalgia: Vzrušujúce účesy na večer

Vzrušujúce večerné účesy
Na párty alebo na svadbu: Romantické vlny v kombinácii s originálnymi doplnkami vždy pritiahnu pozornosť. Tento účes sme objavili na prehliadke návrhárky Leny Hoschek.
© Getty Images

Rozlúčte sa s letom ako sa patrí! Posledné slnečné dni priam nútia vychutnať si každú slávnostnú príležitosť a predviesť svoj zmysel pre veľkoleposť a lesk. Staňte sa kráľovnou víl alebo vyskúšajte originálny mokrý look s nádychom odchádzajúceho leta. P.S.: Romantické vlny zvýraznené rafinovaným šperkom vo vlasoch – to je stelesnená elegancia.

Teplé večery už budú za chvíľu minulosťou. Pripomeňte si letné zážitky účesom ako vystrihnutým zo shakespearovského Sna noci svätojánskej. Mokrý look, zapletaný účes alebo cop vás budú vždy prezentovať v perfektnom svetle. Slnko zapadá, ale na uliciach to stále žije  a v baroch či na recepciách vládne príjemná zábava so skvelou hudbou a tancom. Nechajte sa inšpirovať touto atmosférou, vyrazte na exotickú párty alebo banket pod holým nebom a vygradujte svoj styling na maximum. Ukážeme vám najobľúbenejšie účesy na párty, s ktorými budete všade neprehliadnuteľná.

 • Galéria: Vzrušujúce večerné účesy

  Nežné vlny na svadbu

  © Getty Images  

  Nežné vlny na svadbu

  Zvlnené pramene sú „in“! Ste pozvaná na hostinu a stále hľadáte ten pravý účes, ktorý by podčiarkol túto radostnú príležitosť? Čo tak vyskúšať v súčasnosti populárny štýl s nádychom retro? Perfektná dávka romantiky, ktorá nechá vyniknúť vašu nežnú dušu! Na prehliadke Anje Gockel sme videli skvelý variant tohto účesu: Cestička nízko na strane, podkladaná vlna nad čelom a zvyšné vlasy padajúce vo vlnách. Vďaka malej spone na úrovni spánku vytvoríte falošnú ofinu, ktorá z klasického účesu vytvorí niečo mimoriadne. Povedzte retro vlne svoje „áno“!    

  Rasta Look na párty pod holým nebom

  © Getty Images  

  Rasta Look na párty pod holým nebom

  Recepcia či párty na výškovej terase si žiada niečo extravagantnejšie. Zamerajte sa na textúru a vyskúšajte nevšedný rasta look. Módna značka Holy Ghost ukázala ako na to: zapleťte si viacero úzkych pramienkov od línie rastu vlasov rovnobežne smerom dozadu. Odtiaľ už dĺžky vlasov nechajte voľne padať na ramená. V Hollywoode nosia tento trend aj na červenom koberci (Amanda Seyfried), takže sa ocitnete v skvelej spoločnosti. Už len dáždnik do koktailu a párty sa môže začať!

  Nedokončený drdol na záhradnú grilovačku

  © Getty Images  

  Nedokončený drdol na záhradnú grilovačku

  Ak sa už tešíte na grilované pochúťky, váš look by nemal byť príliš upätý ani formálny. Preto sa radšej vyzbrojte uvoľneným účesom! Nekomplikovaný štýl je ako stvorený na pohodový večer a navyše podľa aktuálnych trendov. Skvelý príklad predstavil na svojej prehliadke Michael Lo Sordo: jeho drdol je upevnený vzadu vysoko na hlave a trčia z neho jemné pramienky. Pôsobí dostatočne elegantne, no zároveň má v sebe určitú ľahkosť a zábavu. To z neho robí ideálny styling aj na pouličné oslavy či vínobranie.

  Zapletaný účes so šatkou na exotickú párty

  © Getty Images  

  Zapletaný účes so šatkou na exotickú párty

  Šatka je už nejaký čas trendy a navyše univerzálnym doplnkom, ktorý jednoznačne patrí do vášho šatníku. Na krku, ako opasok, a predovšetkým vo vlasoch príjemne ozvláštni celkový vzhľad. Táto variácia zatočenej šatky à la farebná čelenka je skutočnou esenciou leta a originálnym lookom napríklad na párty v rytme exotiky. Videli sme ju na módnej prehliadke značky Piroschka.   

  Mokrý look ako liek na letnú nostalgiu

  © Getty Images  

  Mokrý look ako liek na letnú nostalgiu

  Look s mokrým efektom je stále mimoriadne trendy. S týmto účesom na leto len tak nezabudnete  - ako lusknutím prstu vás prenesie priamo na pláž. No skákať kvôli nemu do vody nemusíte! Stačí, ak si poradíte s malou dávkou gélu a môžete vyraziť na párty. Mokré pramene a precízna cestička v strede z vás urobia vílu, ktorá sa práve vynorila odkiaľsi z mora. 

   

 • Vzrušujúce účesy na večer: Kučery a vlasové doplnky

 • Vzrušujúce večerné účesy
  Tisíc a jedna noc: Kučery v kombinácii s orientálnym šperkom do vlasov značky Dimitri
  © Getty Images

  Leto už ste oplakali a čakáte na jeseň? Zadržte! Sen o teplej letnej noci môže ešte chvíľu pokračovať s luxusnými doplnkami. Zvodný šperk z vás urobí rozprávkovú bytosť a bohaté, objemné kučery sa vďaka porcii extravagancie stanú čerešničkou na párty. Návrhárka Lena Hoschek (obrázok hore) vsadila na pestré kvetinové aranžmá, ktoré pri tej pravej večernej príležitosti skutočne rozkvitne. Tisíc a jednu noc zase zažijete s orientálnym šperkom vo vašich vlasoch (z prehliadky značky Dimitri) a na slávnostnejších večerných udalostiach zanecháte pôvabný dojem.

  Armin Morbach vám vo svojom videu ukáže, ako si krok za krokom vytvarovať jemné kučery:

 • Video: Ako premeniť rovné vlasy na snové kučery pomocou kulmy