Schwarzkopf Professional
Styling - účesy a rady

Párty účesy: Privítajte nový rok vo veľkom štýle

Párty účesy na silvestrovskú oslavu
Kate Mara si do vlasov naniesla gél, následne si ich rozdelila cestičkou na strane a zopla do nízkeho copu.
© Getty Images

Je čas pripraviť sa na oslavy nového roka. Plánujete odprevadiť ten starý s poriadne hlučnou zábavou, alebo je vám viac po chuti slávnostná párty plná lesku a vyberanej spoločnosti? Skúste sa naladiť na vlnu dobrodružstva a prežiť romantickú noc, na akú sa nezabúda. Podľa toho, aké sú vaše predstavy o ideálnom Silvestri, by mal vyzerať aj váš účes. Zostavili sme niekoľko štýlových návrhov, z ktorých si zaručene vyberiete, nech sa už chystáte kamkoľvek. Sú medzi nimi pôvabné retro vlny, výčesy s elegantným i hravým nádychom, zaujímavé farebné odtiene aj nespútaný styling, ktorý podčiarkne váš zmysel pre jedinečnosť a extravaganciu. A samozrejme sme nezabudli ani na jemný, romantický look ako stvorený na nežné dotyky.

 • Témou silvestrovských osláv je rozjímanie nad tým čo bolo, ale hlavne radosť zo všetkého nového, čo ešte len príde. Tentoraz možno budete mať chuť úplne zmeniť svoj zabehnutý vzhľad i životný štýl. Hlavne by ste si však príchod nového roka mali dokonale vychutnať. Či už sa chystáte na elegantnú večeru, exkluzívnu novoročnú párty so smotánkou, prežiť noc vo vašom obľúbenom klube či skvelú zábavu plnú tanca alebo plánujete niečo mimoriadne len tak vo dvojici – ten pravý účes a outfit vás dostane do sviatočnej nálady.    

  Predstavujeme vám silvestrovské účesy, s ktorými nezostanete sedieť v kúte.

 • Galéria: Párty účesy na silvestrovskú noc

  Silvestrovské účesy: Drdol s cestičkou na strane

  © Getty Images  

  Silvestrovské účesy: Drdol s cestičkou na strane

  Tento drdol je skvelou voľbou na akúkoľvek príležitosť – od večere v nóbl podniku až po uvoľnenú zábavu s priateľmi.
   

  Styling: Elegantný nízko posadený drdol s cestičkou na strane pôsobí vkusne a šik. Predné vlasy zakrývajú časť čela a v kombinácii s drdolom je tento účes symbolom ženskosti. 

  Silvestrovské účesy: Retro vlny

  © Getty Images  

  Silvestrovské účesy: Retro vlny

  Pôvabné vlny s nostalgickým nádychom sa skvele hodia k večerným šatám a slávnostnej gala párty. Odhoďte obavy a trúfnite si na malú dávku extravagancie – s týmito retro vlnami zaručene zožnete komplimenty. 

  Silvestrovské účesy: Vyčesaný účes

  © Getty Images  

  Silvestrovské účesy: Vyčesaný účes

  Novoročná párty je ideálnou príležitosťou sa trocha odviazať a nechať prehovoriť svoju kreativitu. Podobný výčes prekvapí jedinečnosťou a nekonvenčným vzhľadom – či už vo vyberanej spoločnosti, na divokej párty alebo na potulkách mestom.
   

  Styling: Tento účes vám dá príležitosť prezentovať osobitý štýl. Je pravý čas sa s módou trocha pohrať. Herečka Kaley Cuoco zaujala dohora upraveným drdolom s jemne odstávajúcimi koncami vlasov. Tenká stužka obviazaná okolo drdola mu dodáva slávnostný vzhľad.

  Silvestrovské účesy: Plážové vlny

  © Getty Images  

  Silvestrovské účesy: Plážové vlny

  Ležérne vlny ako pobozkané slnkom vás skrášlia, pokiaľ sa chystáte na uvoľnený zraz alebo domácu párty s priateľmi. Nenútená atmosféra v kruhu najbližších, polnočný prípitok a rozhovory o tom, čo vás čaká v novom roku si najlepšie vychutnáte s týmto jednoduchým lookom.
   

  Styling: Plážové vlny navodzujú dojem bezstarostnosti, ktorý si už tradične spájame so Silvestrom. Stačí minimálne stylingové úsilie a budete pripravená vyraziť a roztočiť to!

  Silvestrovské účesy: Nedokončený štýl

  © Getty Images  

  Silvestrovské účesy: Nedokončený štýl

  Pokiaľ sledujete módne trendy, nedokončené účesy sú určite súčasťou vášho arzenálu. A v tento večer budú možno tou najlepšou voľbou. Nie je dôvod, prečo sa v domácom prostredí či s priateľmi obťažovať komplikovaným stylingom. Hlavne ak vás čaká večer plný pohody a zábavy.
   

  Styling: Lykke Li predviedla voľne rozpustené vlasy rozdelené v strede. Aj jednoduchosť môže byť pôsobivá – či už oslávite Silvestra doma alebo vonku.

 • Silvestrovský účes: Elegantná verzia copu

  Cop patrí medzi najobľúbenejšie účesy, pretože vždy vyzerá dobre a je neuveriteľne všestranný. Stačí pár stylingových trikov a zo starého známeho účesu sa stane look ako stvorený do spoločnosti. Cop Kate Mara (pozri foto hore) sa hodí na pokojnú recepciu, no rovnako dobre aj na divokú párty. Iskrivý pôvab mu dodá cestička na strane, doplnky a gélom uhladené pramienky upravené do geometrických tvarov.

 • Návod na úpravu uhladeného copu Kate Mara:

  1. Nasprejujte si do vlasov sprej chrániaci pred teplom a uhlaďte si vlasy žehličkou. 

  2. S pomocou štylky vytvorte nízku, mierne zahnutú cestičku na strane.

  3. V dlaniach si rozotrite dávku gélu asi vo veľkosti orieška, potom ho prstami rovnomerne votrite do vlasov po celej dĺžke.

  4. Oddeľte a upevnite na mieste asi 5 cm široký prameň nad čelom. Zvyšné vlasy stiahnite do nízkeho copu, ale ešte ich neupevňujte gumičkou. Podľa potreby pridajte trocha gélu.

  5. Teraz si prečešte prameň nad čelom od cestičky cez temeno hlavy smerom k copu. Vlasy môžete uhladiť ďalšou dávkou gélu, stiahnite ich a zopnite gumičkou.

  6. Pre extra lesk a pevný tvar zafixujte účes lakom.