Schwarzkopf Professional
Styling - účesy a rady

Elegantné účesy ako stvorené na silvestrovskú párty

Elegantné účesy
Hravý krátky účes okamžite upúta pozornosť. Jeho účinok môžete znásobiť použitím výrazných doplnkov pre ešte väčšiu porciu štýlu a elegancie – Isabel Lucas o tom vie svoje. Tentokrát zvolila elegantnú čelenku z čierneho zamatu.
© Getty Images

Chystáte sa dať starému roku zbohom v spoločnosti priateľov, navštíviť nóbl akciu, či užiť si divokú párty? Kamkoľvek vás silvestrovská noc zavedie, so skvelým účesom budete mať všade príležitosť zažiariť. Táto udalosť si vyžaduje jednoduchý styling, ktorý vydrží celú noc v perfektnom stave, aby ste aj na Nový rok vyzerali ako zo škatuľky. Predstavujeme vám niekoľko variantov účesov, s ktorými budete v centre pozornosti. 

 • „3, 2, 1: Šťastný Nový rok!“ Ešte máte niekoľko dní, aby ste si premysleli, ako chcete v túto noc vyzerať. Čo si obliecť? A aký účes zvoliť? Odpovede na tieto otázky budú s každým ďalším dňom naliehavejšie. Túžite po tom, aby si vás každý všimol, alebo chcete predviesť svoju kreativitu a skvelý vkus? Máte tento rok pre zmenu chuť na jednoduchú eleganciu? Pomôžeme vám nájsť tú správnu voľbu.  

  Novoročné párty sú ideálnou príležitosťou na to, aby ste tak trochu znovu objavili svoj štýl. Preč so starým „ja“, prišiel čas na nový štart! Všetky starosti nechajte za sebou a začnite odznova. Dovoľte vášmu účesu, aby sa niesol v rovnakom duchu a zabudnite na prílišnú opatrnosť. Pozrite si fotky v galérii – nič vám nebráni chopiť sa nástrojov a niektorý z účesov hneď aj vyskúšať. V odchádzajúcom roku sa patrí užiť si trocha zábavy!  

 • Elegantné účesy: Víťazstvo jednoduchosti

  Elegantný účes na novoročnú párty nemusí byť zbytočne komplikovaný. Austrálska herečka Isabel Lucas je skvelým príkladom. Úplne rezignovala na zbytočné detaily a nestrávila pred zrkadlom príliš veľa času. Jej krátkym vlasom stačilo trocha gélu, aby si ich začesala dozadu a dosiahla tak moderný vzhľad. Jedinou ozdobou sa stala čelenka z čierneho zamatu, ktorá je dostatočne pompézna a štýlová, aby navodila dojem jednoduchej elegancie. Aj vďaka make-upu smeruje všetka pozornosť na črty jej tváre. Dymové líčenie rafinovane dotvára jednoduchosť účesu - výsledkom je look ako stvorený na silvestrovskú párty.    

  Prejdite si našu galériu silvestrovských účesov – možno medzi nimi nájdete look, ktorý hľadáte.  .

 • Galéria: Elegantné účesy na Silvestra

  Elegantné účesy na Silvestra - Audrey Tautou

  © Getty Images  

  Elegantné účesy na Silvestra - Audrey Tautou

  Kučery sú obzvlášť atraktívnou voľbou na udalosti typu novoročnej párty. Ak každý deň nosíte rovné vlasy, potom je zmena letopočtu ideálny moment na to, aby ste zmenili zabehané zvyky. Veď témou večera je oslava nového roka! Inšpirujte sa francúzskou herečkou Audrey Tautou, ktorá svoj pixie účes vymenila za sexi objemné kučery. 

  Elegantné účesy na Silvestra - Elena Perminovová

  © Getty Images  

  Elegantné účesy na Silvestra - Elena Perminovová

  Dlhé boby teraz oslavujú návrat na scénu. Tento účes je veľmi vhodný na slávnostné príležitosti, pretože sa dá okamžite premeniť z elegantného na ležérny, retro styling pretransformovať na ultra moderný štýl. „It-girl“ Elena Perminovová predviedla, ako pôvabne, no zároveň sviežo a žensky môže dlhý bob pôsobiť. Jej účes je jednoduchý a dostatočne slávnostný na to, aby ste s ním pretancovali silvestrovskú noc. 

     

  Elegantné účesy na Silvestra - Georgia May Jagger

  Máte chuť na štipku dobrodružstva? Urobte to ako Georgia May Jagger a vytvarujte si vo vlasoch pevné, krepované kučery. Pri korienkoch sú vlasy takmer rovné a smerom ku koncom sa menia na hravé kudrlinky. Rovná cestička v strede poskytuje zaujímavý kontrast.  

  Elegantné účesy na Silvestra - Flavia Lucini

  © Getty Images  

  Elegantné účesy na Silvestra - Flavia Lucini

  Každý strih vlasov môže na silvestrovskej párty zažiariť – krátke vlasy nie sú výnimkou. Trocha gélu vám pomôže vytvarovať trendy pätku a tiež uhladiť vlasy po stranách smerom dozadu. Moderné krátke účesy sú výborným základom pre extravagantný párty look. Modelka Flavia Lucini skombinovala jemný „nahý“ make-up s krátkymi prameňmi a pätkou. Môžete však zvoliť aj dramatickejšie dymové líčenie.

  Elegantné účesy na Silvestra - Kate Bosworth

  © Getty Images  

  Elegantné účesy na Silvestra - Kate Bosworth

  Zapletané prvky sú obľúbenou súčasťou slávnostných účesov. Herečka Kate Bosworth predviedla mimoriadne sofistikované vrkoče, ktoré dodali inak jednoduchému účesu nevšedný vzhľad a pôvab. Vlasy má rozdelené na dva pramene oddelene zapletené smerom dozadu a následne spletené dohromady. Ak sa vám tento spôsob zdá príliš zložitý, zaostrite na naše ďalšie tipy na účesy s vrkočmi pod článkom.   

  Elegantné účesy na Silvestra - Cara Delevingne

  © Getty Images  

  Elegantné účesy na Silvestra - Cara Delevingne

  Modelka Cara Delevingne očarila dokonalým silvestrovským účesom. Tento štýl je jednoduchý, ale veľmi pôsobivý. Prípravy na veľkú párty v tomto prípade nebudú veľmi zložité. Stačí vytvoriť cestičku v strede a ponechať dlhým, jemne zvlneným prameňom trendy nedokončený vzhľad. S ženským účesom a make-upom to Care naozaj pristane.