Schwarzkopf Professional
Styling - účesy a rady

Účesy na odovzdávaní Zlatých glóbusov 2013

Hollywoodsky lesk a vzrušenie boli počas celého večera odovzdávania Zlatých glóbusov na maxime, rovnako ako to býva aj v prípade prestížnych cien Oscar. Zlaté glóbusy sú veľmi žiadané ocenenia medzi hercami, herečkami a filmovými profesionálmi na celom svete. Hviezdy ako Francesca Eastwood a Jodie Foster vyzerali na červenom koberci očarujúco. V našej galérii vám ukážeme dych vyrážajúce účesy na slávnostnej ceremónii.

 • Účesy na Zlatých glóbusoch 2013
  Herečka Francesca Eastwood dokonale reprezentuje tradičný Hollywoodsky štýl a lesk. Ligotajúce sa sponky držia jej jemné blond vlny na jednej strane.
  © Getty Images
 • Diváci, ktorí chceli vidieť ako už po štvrtý krát moderuje Zlaté glóbusy Ricky Gervais, boli sklamaní. Avšak nie každý sa tešil na jeho špecifické vtipy a komentáre. (S niektorými hviezdami či VIP hosťami sa totiž rozhodne nemaznal).

 • Účesy na Zlatých glóbusoch 2013
  Vyslúžili si uznanie a chvály za svoj výkon na Zlatých glóbusoch 2013: Tina Fey a Amy Poehler
  © Getty Images

  Práve tejto skupine hostí jeho ostrý britský humor určite nechýbal. Počas jeho trojročného pôsobenia na Zlatých glóbusoch neuniklo jeho vtipom mnoho Hollywoodskych hviezd (pozrite si video nižšie).

  Nech už bol dôvod akýkoľvek, tohto ročná zmena v moderovaní bola osviežujúca a prijatá s nadšením. Tina Fey (‘30 Rock’) a Amy Poehler (‘Parks and Recreation’) boli dokonalé moderátorky. Na 70-ročníku udeľovania cien Zlatý glóbus z nich vyžaroval šarm a dôvtip. Dopomohol k tomu aj fakt, že sa na ne veľmi dobre pozeralo.

 • Sledujte červený koberec: Jednoduché ale očarujúce účesy na Zlatých glóbusoch

  Drdol Amy Poehler upravený na jednu stranu si získal našu pozornosť na odovzdávaní Zlatých glóbusov 2013 (pozrite si našu galériu). Čo sa týka módy a účesov, mottom tohto ročného oceňovania bola „prirodzenosť“. Ženy vo svetlách reflektorov na Zlatých glóbusoch kombinovali slávnostné róby s nedokončenými, klasickými alebo jemnými vlnitými účesmi. Pozrite sa, aké krásne môžu byť jednoduché účesy.

 • Galéria: Atraktívne účesy na Zlatých glóbusoch 2013

  Účesy na odovzdávaní Zlatých glóbusov: Amy Poehler

  © Getty Images  

  Účesy na odovzdávaní Zlatých glóbusov: Drdol nabok

  Herečka a komediantka Amy Poehler upravila svoje vlasy do ležérneho, na bok prehodeného drdolu. Zaujímavým prvok účesu sú zatočené vlasy pri krku. Vlasy sú vytiahnuté do strany a súčasne jedenkrát zatočené okolo svojej osi a zopnuté do drdolu. V jednoduchosti je krása!


  Amy Poehler bola nominovaná v kategórii ‘Najlepšia herečka v komediálnej úlohe, avšak skončila na druhom mieste za herečkou a režisérkou Lenou Dunham (‘Girls’).

  Účesy na odovzdávaní Zlatých glóbusov: Jennifer Lawrence

  © Getty Images  

  Účesy na odovzdávaní Zlatých glóbusov: Ležérne prstencové vlny

  Jennifer Lawrence (‘Terapia láskou’) dostala Zlatý glóbus za najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe v komédii. Jennifer by si však zaslúžila ešte jednu cenu, a to za jej slávnostný účes. Zopla si svoje „mokré“ vlny do jemného, ležérneho vyčesaného účesu tesne nad krkom.

  Účesy na odovzdávaní Zlatých glóbusov: Amanda Seyfried

  © Getty Images  

  Účesy na odovzdávaní Zlatých glóbusov: Dlhé vlny

  Herečka Amanda Seyfried rozdelila svoj účes cestičkou na stred a nechala vlasy voľne padať cez plecia v jemných, ležérne upravených vlnách.

  Účesy na odovzdávaní Zlatých glóbusov: Jodie Foster

  © Getty Images  

  Účesy na odovzdávaní Zlatých glóbusov: Klasický Bob

  Dobre známa herečka Jodie Foster bola ocenená za celoživotné dielo a prínos. Jodie Foster dáva prednosť jednoduchým účesom na slávnostné udalosti ako sú Zlaté glóbusy. Jej klasický bob s cestičkou na stred má dokonalý strih. Elegantný účes je očarujúcou voľbou v kombinácii s trblietajúcou sa dlhou róbou a veselým úsmevom.

  Účesy na odovzdávaní Zlatých glóbusov: Heidi Klum

  © Getty Images  

  Účesy na odovzdávaní Zlatých glóbusov: Nabok prehodené kučery

  Heidi Klum si prehodila svoje blond kučery nabok cez pravé plece. To ešte viac zvýraznilo široké, dobre tvarované kučery a tiež upútalo pozornosť na sofistikované šaty a ich výrazný prvok na opačnom pleci. Tento štýl nám pripadá trendy a očarujúci.

 • Odkazy

  Ricky Gervais - video >> Golden Globes  2010-2012

  Všetko o Zlatých Glóbusov >> goldenglobes.org