Schwarzkopf Professional
Styling - účesy a rady

Najkrajšie detské účesy na rok 2015

Najkrajšie detské účesy na rok 2015
Čo je nové vo svete stylingu? Krátke, dlhé aj polodlhé – také sú aktuálne účesy pre najmenších.
© Fotolia

Trendy každý rok s veľkým rozruchom prichádzajú a odchádzajú a ani malí nezbedníci nechcú hrať druhé husle. Naopak, ich cit pre módu je stále vybrúsenejší. Schovávačky ich prestali zaujímať – nosia predsa účesy, ktoré by bolo škoda neukázať! Prezradíme vám, ktoré strihy sú momentálne medzi deťmi populárne.

 • Ak vás život baví, čas doslova letí. Nová generácia detských účesov je na svete a malí trendsetteri sú vďaka cool účesom ešte roztomilejší. Na ihrisku, v škôlke alebo v prípravke – každé dieťa dnes vie svoje: Uhladenosť a nevinný vzhľad sú definitívne passé.

 • Poďme sa hrať!

 • Najkrajšie detské účesy na rok 2015
  Dlhý bob je obľúbený nielen medzi dospelými – hlávky malých slečien už tiež vzal útokom.
  © Fotolia

  Dnešným deťom už nevoňajú „old school“ účesy. Ich najobľúbenejšie looky nie sú príliš odlišné od štýlu, ktorý razia dospelí. Práve naopak, aj v mini svete dominujú cool strihy a ležérny styling. Predstavujeme vám účesy, ktoré bavia našich najmenších: drzý bob, divoká kučeravá hriva a smelé účesy pre krátke vlasy sú plné hravosti. Jediné, čo sa nenosí, je nuda!

  Dávajte pozor, dievčatá a chlapci, predvedieme vám tie najkrajšie detské účesy na rok 2015

 • Najkrajšie detské účesy na rok 2015

  Najkrajšie detské účesy na rok 2015: Rozkošné a jednoduché

  © Fotolia  

  Najkrajšie detské účesy na rok 2015: Rozkošné a jednoduché

  Také nekomplikované a také roztomilé! A obzvlášť populárne medzi dievčatami – od najmladších až po tie staršie. Vlasy dlhšie než po ramená patria už od nepamäti do arzenálu každej malej slečny. Typická dievčenská hlava  má v roku 2015 hladké vlasy v rovnakej dĺžke, len konce predných pramienkov sú nebadane odstupňované smerom hore.
  Obľúbený look je skvelým základom pre univerzálny styling, ktorý si deti zamilujú. Môžete ich zapletať, zatočiť do drdola, zviazať stužkou, vypnúť hore alebo stiahnuť do copu – všetko je možné. Dokonca sa môžete pohrať aj s cestičkou – vytvorte ju v strede, na strane alebo len tak ledabolo. Aj dievčatá sa chcú baviť!

  Najkrajšie detské účesy na rok 2015: Jemný mohawk

  © Fotolia  

  Najkrajšie detské účesy na rok 2015: Jemný mohawk

  Sladký chlapec? Ha! Jednoduchý krátky účes je príliš nudný pre malých nezbedníkov. Chcú byť cool presne ako dospelí. Odvážny mohawk je presne to, čo hľadajú. A nie je ani príliš zložitý: Vlasy po stranách a vzadu sú zastrihnuté naozaj nakrátko, na temene sú trocha dlhšie, strapaté a vytvarované pomocou stylingovej kefy. Aby ste dosiahli maximálny účinok, požičajte si trocha gélu od ocka. Rozotrite malé množstvo v maminých alebo ockových dlaniach a jemne ho naneste do vlasov. Mohawk je však pastvou pre oči dokonca aj bez stylingu.  

  Najkrajšie detské účesy na rok 2015: Ku-ku-kučery

  © Fotolia  

  Najkrajšie detské účesy na rok 2015: Ku-ku-kučery

  Milujeme kučery! Snom každého dievčatka sú kučeravé vlasy v štýle princeznej Meridy, tak ako ju namaľoval Disney. Hlava plná kučier je jednoducho očarujúca – rozpustená aj zapletená. Kučeravé dievčatá vyzerajú najlepšie s jemným postupným strihom, ktorý vlasom dodá trocha objemu. Tie s rovnými vlasmi si ich jednoducho pred spaním nechajú zapliesť a ráno sa zobudia s rozkošnými kučerami.   

  Najkrajšie detské účesy na rok 2015: Malí uličníci

  © Fotolia  

  Najkrajšie detské účesy na rok 2015: Malí uličníci

  Vychádzajúce hviezdy medzi najmenšími! Mladí trendsetteri vedia, čo je „in“. Krátke účesy s dlhšími vlasmi na temene a jemne zostrihanými koncami sa ocitli v žiari reflektorov. Vzadu na hlave a okolo uší je tento účes držaný nakrátko.
  Detské idoly a hviezdy futbalu ukázali ako na to: Stačí si rozstrapatiť vlasy! A ak pre zmenu chcete, aby pôsobili upravene, vrchné vlasy sú na strane rozdelené cestičkou a šikovne prečesané nabok. Hladké a poslušné alebo šibalsky neposedné – tento účes prebudí v malých chlapcoch to najlepšie.

  Najkrajšie detské účesy na rok 2015: Bob pre batoľatá

  © Fotolia  

  Najkrajšie detské účesy na rok 2015: Bob pre batoľatá

  Dieťa kvetov. Top trend medzi dospelými si našiel svoju cestu aj k ich milému potomstvu. Asymetrické boby sú jednoznačne trendy a s jemnými detskými vláskami vyzerajú obzvlášť chutne! Zatiaľ čo vzadu na hlave sa vlasy postupne skracujú, vpredu siahajú až k lícnym kostiam, aby sa dali zastrčiť za uši alebo zopnúť rozkošnými trblietavými sponkami.

  Najkrajšie detské účesy na rok 2015: Roztomilý postupný strih

  © Fotolia  

  Najkrajšie detské účesy na rok 2015: Roztomilý postupný strih

  Sladké a poslušné na druhý pokus? Nie, s nami tiež nerátajte! Ani dievčatá už nechcú vyzerať naškrobene a ako z cukru – ich odpoveďou je uvoľnenejší polodlhý či dlhý účes s postupným strihom. Tento štýl pôsobí nielen trendy a cool, jeho šmrnc dodáva vlasom príjemnú štruktúru, vďaka ktorej sa o ne nemusíte zložito starať. Úprava vlasov do ležérneho copu alebo uzla navrchu hlavy vám zaberie len pár sekúnd.  

  Najkrajšie detské účesy na rok 2015: Mini rocker

  © Fotolia  

  Najkrajšie detské účesy na rok 2015: Mini rocker

  A je tu nový trend medzi chlapcami! Dlhé vlasy už nebavia iba dievčatá, veď starší brat či ocko sú toho občas žiarivým príkladom. Od divokej, kučeravej hrivy až po rovné vlasy – aby jeho roztopašný nositeľ vyzeral ako frajer, mal by byť tento strih zaoblený a siahať až do polovice krku. Ešte odstupňovaná ofina s pár strapatými pramienkami – a malý rocker je na svete.
  Tip: Tvarujte vlasy už počas fúkania, zaručí vám to trendy výsledok ako stvorený pre pódium!