Schwarzkopf Professional
Styling - účesy a rady

Zima 2017: Tri najštýlovejšie účesy

Zima 2017: Tri najštýlovejšie účesy
V perfektnom tvare! Jamie King s extravagantnými vlnami vo vlasoch
© Getty Images

Zaostrili sme na Jamie King, Gigi Hadid a Emmu Roberts – tri svetoznáme krásky, ktoré nám pravidelne berú dych svojím stylingom. Majú nos na to, čo sa deje vo svete módy a trendy predvádzajú ešte skôr, než sa z nich stane všeobecne rozšírený fenomén. Objavte s nami, čo si tieto trendsetterky obľúbili v zimných mesiacoch. 

 • Skauti, ktorí poľujú na nové trendy, ich majú vždy vo svojom radare a fanúšikovia z nich nespúšťajú oči. Nemusíte patriť k jedným ani k druhým, vďaka nám totiž získate prehľad, aké kreácie sa objavili na hlavách troch milovníčok módy. A pridávame aj návod, s ktorým si ich obľúbené looky vyčaríte krok za krokom samy. Voilà, naše najobľúbenejšie účesy z dielne Jamie, Gigi a Emmy na aktuálnu zimnú sezónu:

 • Zima 2017: Tri najštýlovejšie účesy
  Uhladené pramienky alebo kučery? Jamie King vie, že účes bude mať šťavu, ak ich namixujete dohromady!
  © Getty Images

  Extravagantné vlny à la Jamie King

  Modelka, matka, manželka a herečka – Jamie King hrá mnoho úloh v súkromí aj pred kamerou. Jej všestrannosť a univerzálnosť vám môžu potvrdiť aj kaderníci. Aktuálne zožala obdiv svojimi extravagantnými vlnami! Nie je nič jednoduchšie, než si zimný styling 2017 à la Jamie vytvoriť vlastnoručne – a dokonca aj s kratšími vlasmi!    

  Ako na to: Do čerstvo umytých vlasov naneste tužidlo, vyfúkajte ich a následne v nich kulmou vytvorte vlny. Aby pôsobili noblesne a extravagantne, držte kulmu vertikálne a snažte sa ich vytvárať rovnobežne. Vynechajte pritom oblasť korienkov a končeky – kontrast medzi rovnou a kučeravou časťou bude o to viditeľnejší. Vlásenky po stranách klasicky ženský look ešte trochu okorenia. 

 • Zima 2017: Tri najštýlovejšie účesy
  Vždy o krok vpred pred ostatnými: Gigi Hadid
  © Getty Images

  Ultra objem à la Gigi Hadid

  Čerstvá dvadsiatnička a už zarába milióny: kalifornská modelka Gigi Hadid (poznávacie znamenie: tvár bábiky) na seba počas prehliadok a slávnostných udalostí pravidelne strháva blesky fotoaparátov. Srdcia fanúšikov zase dokáže rozbúchať šťavnatými detailmi zo súkromia (napr. prostredníctvom Instagramu). V čom sa topmodelka objaví, to je skrátka in! Platí to aj pre zmyselnú kreáciu s hladkými líniami a množstvom objemu pri korienkoch. Tento účes si však môžete dopriať aj vtedy, ak vám vlasy siahajú len po plecia.     

  Ako na to: Vlasy si umyte šampónom pre objem a vyfúkajte ich cez okrúhlu kefu proti smeru rastu, začnite hneď od korienkov. Potom vlasy začešte smerom dozadu bez toho, aby vznikla cestička. Maximálne nadýchaný vzhľad vám pomôže vyčariť púder pre objem, ktorý stačí jemne votrieť ku korienkom. Ak máte o niečo dlhšie vlasy, dĺžky vlasov vzadu postupne rozdeľte na široké pramienky a v každom z nich vytvarujte jednu alebo dve veľké vlny s pomocou širokej kulmy. Nakoniec celý styling zafixujte lakom a hotovo!  

  Začesané dozadu sú presne podľa vášho gusta? Ak sa chystáte na párty, môžete tento účes vyskúšať aj vo verzii mokrého looku s letným šarmom. Stačí začesať vlasy dozadu s trochou gélu. Gigi sa už s touto variáciou objavila na módnej prehliadke.    

 • Zima 2017: Tri najštýlovejšie účesy
  Anjelsky príťažlivá: Emma Roberts s tenkým vrkočom a ležérnymi vlnami.
  © Getty Images

  Ležérny look à la Emma Roberts

  Herečka z rodiny Robertsových vždy pôsobí prirodzene, trendy korení svojou autenticitou a obdivuhodným zmyslom pre štýl – a často ako prvá. Emma Roberts zručne experimentuje s neobvyklými vzormi a strihmi. V súkromí vyznáva uvoľnenosť, ktorú vždy korunuje nejakým cool akcentom. Čo sa týka vlasov, nedá dopustiť na jednoduchosť. Nekomplikovaný, no zároveň vzrušujúci: taký je aj jej zimný styling na rok 2017. Zime dodá nežný a rozkošný nádych, presne ako vanilkové rohlíčky, ktorých sa v týchto mesiacoch nevieme nabažiť! A rovnako skvele vyzerá aj s polodlhými vlasmi.  

  Ako na to: Po umytí si vlasy rozdeľte cestičkou v strede a pomocou tvarovacej peny vo vlasoch vytvorte mäkké kučery. Nechajte ich uschnúť na vzduchu a potom na jednej strane zapletajte tenký vrkoč. Začnite hneď od korienkov a koniec stiahnite jemnou gumičkou. Do zvyšku vlasov naneste sprej s obsahom soli, ktorý zlepší ich štruktúru a účesu dodá cool vyžarovanie.