Schwarzkopf Professional
Trendy účesy

Pánske účesy 2016: Štýl ulice a prirodzená príťažlivosť

Štýl ulice: Pánske účesy
Prehľad účesov: Rok 2016 bude patriť aj nadčasovej klasike – nagélovanému účesu s briadkou.
© Getty Images

Ostro sledované účesy: Dlhé aj krátke vlasy, nagélovaný chic look ale aj absolútna ležérnosť. Čo nosia na hlavách trendsetteri, ktorí vládnu štýlu ulice? Ukážeme vám trendy na rok 2016 a najpopulárnejšie pánske účesy tejto sezóny. Muži nikdy neboli viac cool!  

 • Pozrite sa na toto! Pastvou pre oko nie sú iba ich outfity – hviezdy štýlu ulice si dávajú záležať aj na tom, čo sa objavuje na ich hlavách. Styling pánskych vlasov určujú dva súčasné trendy: jedinečnosť a autenticita.    

  Prinášame vám barometer aktuálnych účesov na rok 2016. Účesy, ktoré predstavili módni guru, budú v nasledujúcom období kraľovať pouličnej scéne. Stačí pár minút a budete pripravení vyraziť do ruchu veľkomesta. A ako obyčajne, inšpiráciu nájdete v našej galérii:

 • Trendy pánske účesy v štýle ulice:

  Štýl ulice: Šedivé a nedbalé

  © Getty Images  

  Štýl ulice: Šedivé a nedbalé

  Zen Freeman je nielen mimoriadne talentovaný hudobník, aj každý jeho účes je automaticky hitom! Vlasy nosí po stranách trochu kratšie a začesané dozadu. Navrchu sú strapaté, presne v duchu aktuálneho uvoľneného looku. Jemné tóny šedej dodávajú jeho vzhľadu na zaujímavosti a robia z neho virtuóza v stylingu.

  Tip na rok 2016: Zaručený recept na príťažlivosť zahŕňa šedivé vlasy a štipku strapatého šarmu.

  Štýl ulice: Účes bob s klobúkom

  © Getty Images  

  Štýl ulice: Účes bob s klobúkom

  Ak preferujete niečo nekonvenčnejšie, poobzerajte sa po uliciach Tokya. Pánsky bob sa tam už stal súčasťou miestneho koloritu. Výborne ho doplňuje cestička na strane a klobúk – túto kombináciu nikto len tak neprehliadne!

  Tip na rok 2016: S cestičkou na strane sa určite nestratíte v dave a ostatní vás budú nasledovať. 

  Štýl ulice: Krátky strih s briadkou

  © Getty Images  

  Štýl ulice: Krátky strih s briadkou

  Justin O’Shea je šampión krátkeho strihu! Najpretriasanejší módny idol týchto dní pôsobí s každým novým lookom neuveriteľne tajomne a cool (nedávno si bez varovania oholil povestnú bradu). No krátky účes s plnou bradou je a aj zostane jeho charakteristickým štýlom. 

  Tip na rok 2016: Krátky strih je tu síce od nepamäti, ale ešte nikdy z módy nevyšiel!

  Štýl ulice: Dlhšie vrchné vlasy

  © Getty Images  

  Štýl ulice: Dlhšie vrchné vlasy

  Mariano Di Vaio mieri nezadržateľne hore – aspoň čo sa týka jeho účesu. Z bývalého futbalistu sa stala skutočná módna hviezda a cit pre trendy dokazuje hlavne úpravou vlasov. Touto úchvatnou pätkou presne vystihol retro mániu súčasnosti. 

  Tip na rok 2016: Kto nič neriskuje ani nič nevyhrá!

  Štýl ulice: Kučeravý look

  © Getty Images  

  Štýl ulice: Kučeravý look

  David Gandy je pánsky model a gentleman v pravom zmysle slova: Dokonalé spôsoby, štýlový vzhľad a slabosť pre perfektne padnúce obleky. A pokiaľ ide o účesy tohto Angličana, ani v tomto ohľade nenecháva nič na náhodu. Medzi jeho top tipy na nasledujúcu sezónu patria jemné kučery.

  Tip na rok 2016: Štýl víťazí!