Schwarzkopf Professional
Trendy účesy

Pánske účesy na Týždni módy v Miláne 2013

Pánske účesy 2013
Buďte také láskavé a odpútajte na chvíľu svoju pozornosť od svetra. Pravdepodobne ste už aj tak zaregistrovali trendový účes tohto modela pre značku Z Zegna. Vlasy naboku má vystrihané nakrátko. Navrchu sú vyčesané do rôznych smerov a potom uhladené pomocou gélu. Bellissimo!
© Getty Images

V polovici januára sa všetky oči upierajú na taliansku metropolu Miláno, kde Milano Moda Uomo fascinuje divákov aj návrhárov pánskej módy. Ecco! Ideme! Vychutnajte si výber úžasných pánskych účesov na sezónu jeseň/zima 2013.

 • Laici potrebujú chvíľu, kým sa dokážu nadchnúť pre prehliadku budúcoročnej jesennej a zimnej módy. Máme pre to pochopenie! Zima ešte neskončila a už sa ich opäť chystá prikryť snehom. Na druhej strane je vždy vzrušujúce vidieť, čo pre nás majú top návrhári vo svojich butikoch, alebo v tomto prípade, čo v nich majú pre mužov.

  Módne prehliadky prezradia, čo sa bude v budúcnosti nosiť a inšpirujú nás k tomu, aby sme našli svoj osobitý štýl. Vidieť najnovšie a najdiskutovanejšie módne trendy už nie je privilégiom pre hviezdy a celebrity. Tajomstvá módy často prestávajú byť tajomstvom dávno pred tým, než ich odhalia na módnych prehliadkach. 

 • Pánske účesy 2013: Aké sú trendy?

  Na milánskych mólach sme sa nevedeli nabažiť módy a účesov. Emporio Armani, Gucci a ďalší talentovaní módni návrhári neprezentovali len úchvatné nové outfity ale aj vzrušujúce novinky v účesoch. Modeli vyzerali skvele s krátkymi vlasmi či dlhšími prameňmi navrchu hlavy. Ich prirodzene vyzerajúce účesy mali naboku aj cestičku. Často boli sčesané do tváre v podobe ofín. Rozstrapatené verzie tohto štýlu sú očividne v móde.

  V našej galérii vám ukážeme najobľúbenejšie looky.

 • Galéria: Pánske účesy 2013 na Milano Moda Uomo

  Pánske účesy 2013: Roccobarocco

  © Getty Images  

  Pánske účesy 2013: Obrovská vlna

  Účes tohto gentlemana má eleganciu rytiera v žiarivom brnení. Vlasy modela pre značku Roccobarocco sú na strane oddelené cestičkou a pútajú pozornosť množstvom objemu a pružnosti. Vrchné vlasy sú začesané nabok v tvare veľkej, mäkkej vlny.

  Pánske účesy 2013: Emporio Armani

  © Getty Images  

  Pánske účesy 2013: Krátky vyfúkaný účes

  Vlasy tohto modela pre Emporio Armani vyzerali nedbalo ale veľmi upravene. Hustá vrchná vrstva vlasov siaha k ušiam a je ležérne vytvarovaná dozadu. S použitím šampónu alebo peny pre objem a následným vyfúkaním dosiahnete presne tento objem. Naneste na vlasy trocha vosku, aby ste zvýraznili niekoľko prameňov.

  Pánske účesy 2013: Gucci

  © Getty Images  

  Pánske účesy 2013: Postupný strih a tvar

  Gucci vytvoril ideálny účes pre mužov s jemnými vlasmi. Vlasy sú postupne zostrihané a začesané od temena smerom dopredu a do strany. Jednotlivé pramene sú zvýraznené pomocou vosku.

  Pánske účesy 2013: Emporio Armani

  © Getty Images  

  Pánske účesy 2013: Cestička na strane

  Model pre Emporio Armani predviedol krásny klasický účes s cestičkou na strane. Tento krátky účes je ideálny pre mužov, ktorý chcú svojmu tradičnému štýlu dodať moderného ducha.

  Pánske účesy 2013: Etro

  © Getty Images  

  Pánske účesy 2013: Dlhá skosená ofina

  Módny dom Etro prišiel s mierne žensky pôsobiacim účesom s dlhou nabok skosenou ofinou.

  Pánske účesy 2013: Fendi

  © Getty Images  

  Pánske účesy 2013: Množstvo strapatých vlasov

  Strapaté vlasy sú stále veľmi trendy. Model pre značku Fendi má veľmi husté kučery s žiarivým leskom. Tento účes vytvoríte pomocou púdru pre objem vlasov (jednoducho ho rozotrite v dlaniach a naneste ku korienkom vlasov). Končekmi prstov si naberte trocha vosku a konce jednotlivých prameňov navoskovanými prstam zatočte. Strapatým vlasom tak dodáte tvar.