Schwarzkopf Professional
Trendy účesy

Účesy 2014 z týždňa pánskej módy v Miláne

Pánske účesy 2014
Nezáleží na tom, či dávate prednosť divokým kučerám alebo rovnému štýlu, medzi účesmi na rok 2014 určite nájdete ten pravý podľa svojho gusta.
© Getty Images

Na konci júna sú oči milovníkov módy upriamené na pánsku módu a nové looky predstavené v Miláne. Na milánskom týždni módy pre mužov návrhári odhalia horúce módne trendy na rok 2014, k čomu, samozrejme, patria aj účesy. V galérii vám ukážeme, aké pánske  účesy budú „in“ v nasledujúcom roku.  

 • Od 22. do 26. júna predviedli počas Milano Moda Uomo svoje kreácie módne domy ako Les Hommes, Bottega Veneta, Marni, Marc Jacobs a ďalšie. Dôležitou súčasťou najnovších lookov pánskeho oblečenia boli aj sprievodné účesy na rok 2014. Dlhé či krátke, rovné alebo zvlnené, návrhári priniesli pár skvelých nápadov pre každého!

 • Najnovšia móda pre každého muža

  Vo svojich aktuálnych kolekciách na rok 2014 sa návrhári pokúsili nanovo interpretovať pánsku módu. Ako je už zvykom, niektorí z nich sa priklonili k tradičnému videniu, zatiaľ čo tí druhí vsadili na jedinečný štýl a prelomový look. To isté možno povedať o trendových účesoch z prehliadkových mól Milano Moda Uomo. Obľúbeným štýlom zostáva styling s použitím gélu, niektorí z návrhárov však prekvapili vlasovými kreáciámi v rockovom štýle. Vďaka tvorcom ako Vivienne Westwood je opäť v móde šatka obtočená okolo hlavy. Módni nadšenci by mali okamžite vyraziť na lov a zaobstarať si jedinečný kúsok. V našej galérii vám predstavíme zostavu tých najlepších pánskych účesov, ktoré sa podľa nás na týždni módy objavili.  

 • Galéria: Pánske účesy 2014

  Pánske účesy 2014: Salvatore Ferragamo

  © Getty Images  

  Pánske účesy 2014: Vpredu dlhé, vzadu krátke

  Modeli pre značku Salvatore Ferragamo predviedli veľmi trendovú ofinu. Vzadu sú účesy zostrihané na krátko, zatiaľ čo výrazne dlhšia predná časť vlasov je sčesaná krížom cez čelo.

  Pánske účesy 2014: Etro

  © Getty Images  

  Pánske účesy 2014: „Cool look“

  Modeli z módneho domu Etro prezentovali najnovšie výtvory s klasickými strapatými účesmi. Vlasy sú začesané dozadu pomocou gélu, vďaka čomu účes pôsobí mimoriadne cool.

  Pánske účesy 2014: Etro

  © Getty Images  

  Pánske účesy 2014: Princ či rocker?

  Dlhé vlasy pripomínajúce rané obdobie rocku ozvláštňovali zjav ďalších modelov značky Etro. Tento cool účes má jednu nespornú výhodu – je skutočne jednoduchý. Požadovaný tvar mu dodáte s trochou penového tužidla.

  Pánske účesy 2014: Vivienne Westwood

  © Getty Images  

  Pánske účesy 2014: Šatky sú späť!

  Vivienne Westwood dopriala svojim módnym „bojovníkom“ zaujímavé doplnky. Opäť sa v ich prípade objavila na módnej scéne šatka na spôsob čelenky. Muži tento pirátsky look zbožňujú. A mimoriadne ho ocenia, ak im pomôže zamaskovať ich „deň zlých vlasov“.

  Pánske účesy 2014: Zosvetlená blond

  © Getty Images  

  Pánske účesy 2014: S blonďákmi je väčšia zábava

  Niektorí muži radi skúšajú blond look. Vďaka novým farbám na vlasy už nie je blond odtieň určený výhradne ženám. Tohto trendu sa chytila módna značka Diesel a na mólo poslala zástup modelov s blond účesmi.

  Pánske účesy 2014: Salvatore Ferragamo

  © Getty Images  

  Pánske účesy 2014: Tradičná cestička na strane

  Na prehliadke Salvatore Ferragamo sa objavili muži s klasickými účesmi s cestičkou na strane. Novým prvkom nadčasového účesu však bol zväčšený objem na jednej strane.