Schwarzkopf Professional
Trendy účesy

Pôvabné účesy seriálových hviezd

Účesy hviezd televíznych seriálov
Hviezda seriálu „Hart of Dixie“ Rachel Bilson dáva prednosť jednoduchým účesom. Zvlnené vlasy prehodené na stranu jej mimoriadne pristanú.
© Getty Images

Sitkomy sú tradičným základom programu mnohých televíznych staníc. “Ako som spoznal vašu matku”, “Teória veľkého tresku” a „Hart of Dixie“ predstavujú moderné verzie tohto žánru. Po dlhom hektickom dni nám postavy zo seriálov pomáhajú relaxovať a zabávajú nás svojim hravým a bezstarostným životným štýlom. Vo fotogalérii vám ukážeme najpríťažlivejšie účesy televíznych hviezd.

 • Priateľstvo, láska, intrigy a matky sú najobľúbenejšími témami autorov televíznych seriálov.  A nesmieme zabúdať na napätie!  Čakali sme desať rokov, aby sme mohli konečne spoznať Matku. Autori a postavy udržiavajú divákov vo svete fantázie a napätia.

 • 2 Broke Girls

  Jedno z dievčat je z robotníckej rodiny - vyzná sa a je bystré. Druhé vyrástlo v jednej z najbohatších rodín na Manhattane. No potom sa zrazu zo dňa na deň ocitne bez peňazí na uliciach New Yorku. Max (Kat Dennings) pomôže Caroline (Beth Behrs), ktorá sa ocitla na dlažbe a zaistí jej prácu v reštaurácii. Max a Caroline sa stanú priateľkami a spoločne túžia uniknúť z pracovného kolotoča. Ich veľký plán je otvoriť si vlastný obchod s koláčikmi, ktorému nechýba nič iné len základný vklad 250 000 dolárov. Postoj a nekonvenčný humor oboch hlavných postáv divákov oslovuje a baví.

 • Girls

  Ženy po dvadsiatke s diplomom a veľkými plánmi vo svojich hlavách. Čo teraz? Hannah (Lena Dunham) sa potom, čo jej rodičia prestanú platiť účty, snaží uživiť sama všetkými možnými kancelárskymi prácami, zatiaľ čo sa túži stať spisovateľkou. S tromi najlepšími kamarátkami Marnie (Allison Williams), Jessou (Jemima Kirke) a Shoshannou (Zosia Mamet) býva v Brooklyne v New Yorku. Štyri mladé neohrozené ženy sú za každých okolností kreatívne, úprimné a zábavné.

 • Hart of Dixie

  Čerstvo promovaná doktorka Zoe Hart (Rachel Bilson) miluje svoj domov v New Yorku. Ale osud a dedičstvo z nej spravili majiteľku praktickej ordinácie v malom južanskom americkom mestečku. Presne tak, ako sa to často stáva v živote, i v seriáli Zoe po krátkej návšteve uviazne v stojatých vodách Alabamy s tvrdohlavými rodákmi z dediny nazvanej Bluebell. Konkurencia v podobe praktického lekára Bricka Breelanda číha na každom rohu a láska je ďalšou prekážkou v jej plánoch.

 • Ako som spoznal vašu matku

  Čakanie na happy-end je jedna z najväčších atrakcií televíznych seriálov. Ted (Josh Radnor) našiel ženu svojich snov (Cristin Milioti), oženil sa s ňou a mali spolu deti. Teraz po 25 rokoch rozpráva svojim deťom, ako sa to všetko odohralo tvárou v tvár prekonávaniu prekážok. A nenechá si ujsť žiadnu prekážku, ani tú najmenšiu. Jeho najlepší priatelia sú hlavnými postavami jeho príbehov. Patrí medzi nich právnik Marshall (Jason Segel), ktorý je zasnúbený s učiteľkou zo škôlky Lily (Alyson Hannigan), sukničkár Barney (Neil Patrick Harris), ktorý má viac než len legendárny zmysel pre humor a dar výrečnosti, a v neposlednom rade atraktívna Robin (Cobie Smulders), ku ktorej sa Ted stále znova vracia.

 • Mad Men

  Je začiatok 60. rokov a chronický fajčiar a sukničkár Don Draper (Jon Hammo) je hviezdou reklamnej agentúry Sterling Cooper v New York City. V priebehu seriálu vyplávajú na povrch tmavé stránky Donovej minulosti. Seriál čerpá napätie a dej z konkurenčného prostredia v reklamnej branži, vykresľuje osobné vzťahy aj mimomanželské aféry. Zamýšľa sa nad spoločenskými normami 60. rokov, a zároveň ponúka nádejný výhľad do budúcnosti.

 • Teória veľkého tresku

  Leonard Hofstadter (Johnny Galecki) a Sheldon Cooper (Jim Parson) sú geniálnymi fyzikmi. Dokonale poznajú štruktúru atómu. Škoda, že ich genialita sa nevzťahuje na rozmary života všeobecne a predovšetkým na ženy. Leonard má slabosť pre svoju susedku Penny (Kaley Cuoco), ktorá stelesňuje jeho pravý opak. Zatiaľ čo čašníčka Penny zodpovedá klišé naivnej blondínky, je spoločenská a má veľkú dávku zdravého rozumu.  Pre dvoch vzdelaných chlapcov od vedľa je záhadným fenoménom. Protiklady sa priťahujú, aspoň v televíznych seriáloch. Takže čašníčka a dvaja fyzici čoskoro vytvoria neporaziteľné trio, ktoré prekonáva lásku, vzrušenie, a to všetko svižne a s humorom.

 • Účesy seriálových hviezd

  Čo si z televízneho seriálu odnesiete, záleží na vašich očakávaniach a uhle pohľadu. Okrem samotného deja a vývoja postáv vnímanie ovplyvňuje aj vzhľad a štýl hercov, ktorí nás inšpirujú v otázkach módy a účesov. Hviezda seriálu „Hart of Dixie“ Rachel Bilson a jej mestský newyorský štýl pôsobia v malom alabamskom mestečku iste nápadne. V skutočnom živote sa ale chová a oblieka úplne inak. Vyberá si skôr rezervované modely a hnedé zvlnené vlasy si ležérne začesáva na stranu (foto hore).

  V našej galérii seriálových hviezd nájdete fotky tých najzaujímavejších účesov. Užite si to! Vlasový expert Armin Morbach vám ukáže, ako si môžete vytvoriť prirodzene vyzerajúce, krásne kučery.

 • Video: Ako si vytvoriť pôvabné a prirodzene vyzerajúce kučery

 • Galéria: Štýlové účesy hviezd zo sitkomov

  2 Broke Girls: Kat Dennings

  © Getty Images  

  2 Broke Girls: Kat Dennings

  V televíznom seriáli '2 Broke Girls' je postava Kat Dennings takmer dokonalá. Skutočná Kat však môže byť celkom plachá. V tomto prípade si herečka zopla vlnité vlasy do polovyčesaného účesu a ozdobila ho tenkou čelenkou – výsledok pôsobí elegantne a očarujúco.

  Girls: Allison Williams

  © Getty Images  

  Girls: Allison Williams

  Herečka Allison Williams hrá v seriáli 'Girls' Marnie, najlepšiu kamarátku hlavnej postavy Hannah (Lena Dunham). Obe herečky sú tiež dlhoročnými kamarátkami v skutočnom živote. Zatiaľ čo Lena dáva prednosť divokým účesom, Allison má bližšie ku klasike. Do strany začesaný vrkoč zdôrazňuje jej prvotriedny zmysel pre štýl.

  Hart of Dixie: Jaime King

  © Getty Images  

  Hart of Dixie: Jaime King

  Postava Lemon Breeland, ktorú hrá Jaime King v seriáli 'Hart of Dixie' je emotívna a neurotická. Na rozdiel od sitkomu sa Jaime v reálnom živote správa skôr prakticky. Zapletená korunka navrchu hlavy lichotí jej bohémskemu vzhľadu.

  Ako som spoznal vašu matku: Cobie Smulders

  © Getty Images  

  Ako som spoznal vašu matku: Cobie Smulders

  Klasický výčes s pätkou Cobie Smulders je tak roztomilý ako jej postava Robin Scherbatsky v televíznom seriáli 'Ako som spoznal vašu matku'. Tento typ účesu je oslnivý a pritom elegantný.

  Ako som spoznal vašu matku: Cristin Milioti

  © Getty Images  

  Ako som spoznal vašu matku: Cristin Milioti

  Konečne! Po dlhom desaťročí čakania je tajomstvo odhalené - Cristin Milioti je matkou v seriáli ‘Ako som spoznal vašu matku’. Jej tmavé kučery sú učesané do falošného bobu, ktorý veľmi pristane k jej nežnému vyžarovaniu.

  Mad Men: Jessica Paré

  © Getty Images  

  Mad Men: Jessica Paré

  Megan Draper hrá v seriáli “Mad Men” druhú ženu sukničkára Dona Drapera. Mnoho pozornosti získava vďaka súcitu, no ešte viac vďaka svojej atraktívnej osobnosti. Sympatická herečka našla vlastný štýl aj v osobnom živote. Uvoľnený dlhý bob zvýrazňuje jej ženskosť a krásu.

  Teória veľkého tresku: Kaley Cuoco

  © Getty Images  

  Teória veľkého tresku: Kaley Cuoco

  Na rozdiel od svojej postavy Penny v sitkome “Teória veľkého tresku” je kariéra Kaley Cuoco dobre rozbehnutá. Okrem hereckých schopností si osvojila aj to, ako si zaujímavo učesať vlasy. Trendy drdol jej neuveriteľne pristane.