Schwarzkopf Professional
Trendy účesy

Nové účesy inšpirované hviezdami

Účesy hviezd
Herečka Julianne Hough (vľavo) a speváčka Alicia Keys (vpravo) si upravili populárne účesy podľa svojho gusta. Julianne skombinovala zatočené prvky s výčesom v tvare banána. Alicia vyformovala svoje objemné vrkoče na vrchu hlavy.
© Getty Images

Mnohé hviezdy rady experimentujú so svojimi vlasmi. Z času na čas jeden z týchto nevšedných účesov upúta všeobecnú pozornosť a stane sa z neho trend. Speváčka Alicia Keys, herečka Julianne Hough a modelka Heidi Klum sú známe priekopníčky s nekonvenčným prístupom a citom pre aktuálne trendy v oblasti účesov. Presvedčte sa, či vás ich najnovšie kreácie inšpirujú k odvážnym činom. Nemusíte vsádzať na náhodu, k fotografiám sme pripojili aj návod, vďaka ktorému všetko hravo zvládnete.

 • Hviezdy sa dnes objavujú na pódiu, v reklamách, na billboardoch, v televízii aj vo filmoch. Sú hosťami na slávnostných podujatiach, premiérach a verejných akciách. Kdekoľvek sa pohybujú, oko verejnosti sleduje každý ich krok aj každý ich look. Mnohé z nich majú silný zmysel pre štýl, ktorý sa ich obdivovatelia snažia napodobniť. Vďaka svojej kreatívnej povahe a intuícii si dokážu osvojiť nevšedný štýl, ktorý budú mnohí nasledovať. Ich nové účesy a „outfity“ odrážajú esenciu súčasnosti. Tieto trendsetterky provokujú davy, pre ktoré sa časom možno stanú zbožňovanými ikonami.

  Najinšpiratívnejšie sú podľa nás francúzska herečka Marion Cotillard, štýlová americká herečka Julianne Hough, diva soulu Alicia Keys, top modelka Heidi Klum a stylingový chameleón Katy Perry.

 • Účesy hviezd: Tajomstvo je v detailoch

 • Zmysel pre štýl sa často prejavuje v malých detailoch. Tie sa pri veľkolepých účesoch stávajú ich dominantnými črtami. Napr. Juliane Hough nevytvorila svoj výčes v tvare banána bežným zavinutím vlasov vzadu. Namiesto toho si oddelila tri bočné pramene a predtým než si vytvarovala banán, ich niekoľkokrát zakrútila (pozri foto hore). Umelecká duša Alicie Keys sa odráža v rafinovanom účese s objemnými vrkočmi, ktoré asymetricky zdobia vrchnú časť jej hlavy. Tak ako mnohé priekopníčky, aj ona miluje experimenty a porušovanie pravidiel. Trendsetterky milujú výzvy a dokážu s ľahkosťou kombinovať klasické prvky a nové, prekvapivé momenty. Ak máte odvahu realizovať svoje nápady, zápas o váš jedinečný štýl ste už takmer vyhrali.  

  Dúfame, že fotografie hviezd a ich inšpiratívnych účesov vo vás prebudia umelecké sklony.

 • Galéria: Účesy hviezd

  Účesy hviezd: Heidi Klum

  © Getty Images  

  Účesy hviezd: Heidi Klum

  Doprajte si druhý pohľad a pokochajte sa detailmi účesu Heidi Klum. Heidi dala svojmu uhladenému copu nový život. Vzadu na krku si zatočila dva pramene vlasov jeden okolo druhého smerom hore a ovinula ich okolo základu vysokého copa. Pramene upevnila vlásenkami.

  Účesy hviezd: Julianne Hough

  © Getty Images  

  Účesy hviezd: Julianne Hough

  Americká herečka presvedčivo ukazuje, ako si vytvoriť zámerne nedokonalý účes. Jej vysoký drdol je opakom dokonale vytvarovaného účesu. Všetky vlasy má vyčesané na vrchu hlavy a upevnené vlásenkami.

  Účesy hviezd: Marion Cotillard

  © Getty Images  

  Účesy hviezd: Marion Cotillard

  Milujeme bez výnimky každú z kreácií na hlave tejto francúzskej herečky. Hladký asymetrický bob s prednými vlasmi sčesanými cez čelo a do strany je jednoducho úchvatný. Žiarivý lesk jej účesu sa nedá prehliadnuť (vľavo). Polovyčesané vlasy s dvojitou pätkou a veľkými vlnami jej účesu zasa dodávajú zaujímavý, staromódny nádych (vpravo). 
  Účesy hviezd: Alicia Keys

  © Getty Images  

  Účesy hviezd: Alicia Keys

  Účesy soulovej a R&B speváčky Alicie Keys sú vždy hodné vašej pozornosti. Pri pohľade spredu by ste možno očakávali, že má vlasy vzadu zvinuté do tvaru banána. Pripravte sa na prekvapenie! S použitím vláseniek sa jej podarilo dlhé konce nenápadne ukryť na zátylku. Aby boli jej vlasy krásne lesklé, uhladila si ich voskom. 

  Účesy hviezd: Katy Perry

  © Getty Images  

  Účesy hviezd: Katy Perry

  Skúste si tipnúť, ktorú farbu na vlasy Katy Perry ešte nevyskúšala! Kreativita a štýl tejto roztopašnej stylistky jednoducho nepoznajú hranice. Ak sa vyžívate v porušovaní konvencií, budete ju za jej odvážne účesy zbožňovať. Prečo by ste si pri farbení nemohli aj vy užiť trocha zábavy a vyskúšať rozličné odtiene ružovej, fialkovej, modrej, zelenej, žltej alebo čiernej? Katy Perry vám ukáže, ako na to!