Schwarzkopf Professional
Trendy účesy

Chloe Grace Moretz s nedokončeným vyčesaným účesom

Účes Chloe Grace Moretz
Chloe Grace Moretz okorenila svoj rafinovaný výčes zatočeným prameňom a pätkou.
© Getty Images

Chloe Grace Moretz veľmi presne vie, čo chce. A to platí rovnako o jej kariére, ako aj o jej účesoch. Moderný a za každých okolností ženský look vystihuje jej povahu – nedokončený výčes reaguje na módne trendy a pritom pôsobí hravo a nežne. Máme pre vás podrobný návod, ktorý vás presvedčí, aby ste tento štýlový výčes vlastnoručne vyskúšali. 

 • Teenagerka Chloe Grace Moretz si svoju kariéru a imidž buduje veľmi cieľavedome. Jej výkony vo filmoch prezrádzajú, že tejto mladej slečne rozhodne nechýba disciplína a ambície. Odkedy ako detská herečka začínala, mieri táto 17 ročná hviezda stále vyššie a vyššie. Už od malička sa túžila stať herečkou. V siedmych rokoch dostala svoju prvú príležitosť – bola obsadená do malej úlohy v seriáli Ten, kto ťa chráni. Odvtedy sa mnohé zmenilo a úspešné filmy ako 'Kick-Ass','Carrie', a 'Laggies' jej priniesli mimoriadne kladné ohlasy. Dvakrát bola nominovaná na Ceny filmových kritikov a dokonca aj na Scream Award v kategórii Ženský herecký objav roka. 

  V hviezdnom pôsobení pred kamerami a objektmi fotoaparátov sa už Chloe stala profesionálkou – pozornosť venuje každému detailu. Má slabosť pre ležérne účesy, ktoré sú pre mladú ženu v jej veku ideálne. Na premiére filmu 'The Equalizer' zanechala so svojím najnovším vyčesaným účesom rozkošný dojem. Jemný „nahý“ make-up tiež prezrádza, že k móde rada pristupuje s ľahkosťou. Nakoniec, aj to je jedna z úloh, ktoré musí herečka bravúrne ovládať, aby sa presadila.    

 • Ako na to: Nedokončený výčes à la Chloe Grace Moretz

 • Účes Chloe Grace Moretz
  Chloe Grace Moretz tento nespútaný strapatý výčes s pätkou sadne ako uliaty.
  © Getty Images

  Pomôcky na styling účesu:

  Penové tužidlo, fén, hrebeň, púder pre objem, gumička, vlásenky a lak na vlasy


 • Návod na úpravu:

  1. Do uterákom vysušených vlasov naneste penové tužidlo vo veľkosti tenisovej loptičky a vyfúkajte si ich.

  2. Hrebeňom si vytvorte rovnú cestičku v strede. Oddeľte širší prameň nad čelom, na opačnej strane než je cestička. Dočasne ho upevnite vlásenkami.   

  3. Do zvyšných vlasoch naneste trochu púdru pre objem – stanú sa poddajnejšími.

  4. Teraz si vlasy stiahnite vzadu a zaviňte ich do ležérneho drdolu tesne nad krkom. Vytiahnite zopár pramienkov, aby účes pôsobil uvoľnene a vzdušne.

  5. Vráťte sa k oddelenému prameňu a aj doňho votrite  púder pre objem.

  6. Časť prameňa od korienkov do stredu jemne natupírujte a následne ho zatočte smerom dozadu. Zatočený prvok upevnite na mieste skrytými vlásenkami.

  7. Nakoniec účes spevnite lakom na vlasy, aby vydržal dlhšie vo forme.