Schwarzkopf Professional
Trendy účesy

Trendy účesy 2013: New York, New York

Trendy účesy 2013
Veľké účesy vo veľkom jablku: Modelky značky Ruffian predvádzajú polo vyčesané a objemné pätky. Polo vyčesané vlasy sú top účesy roku 2013.
© Getty Images

Každý, kto sa zaujíma o módu a krásu upiera svoj zrak na New York. Dvakrát do roka, počas Týždňov módy sa New York stáva ešte väčšou metropolou módy než je v priebehu celého roku. Je to práve New York, kde sa rodí nová móda a trendy pre nadchádzajúcu sezónu. Prinášame vám pohľad na nové módne účesy: Nové účesy pre sezónu jar/leto 2013 sú viac než očarujúce a hlavne nositeľné. Ukážeme vám naše najobľúbenejšie účesy z Týždňa módy v New Yorku.

 • Módni návrhári majú záujem udržať pohľady návštevníkov skôr na svojich modeloch ako na účesoch. Preto radšej preferujú jednoduché účesy modeliek ako uhladené copy, mokrý look, klasické drdoly a prirodzene vyzerajúce dlhé vlasycestičkou na stred. Ako vždy, aj teraz dominovali tieto účesy.

 • Pútavé účesy 2013 priamo z New Yorku

 • Trendy účesy 2013
  Obrázok: Účes v dvoch farbách s falošnou ofinou pre oblečenie CZAR navrhnutým Cesarom Galindom (vľavo) a perfektný drdol so zvýraznenými končekmi od Dominica Louisa (vpravo).
  © Getty Images

  Samozrejme, pozornosť sústredená na najnovšie outfity neposúva všetky extravagantné a rôznorodé účesy z New Yorkského Týždňa módy na vedľajšiu koľaj. Koniec koncov, byť na hrane a kreatívny je  profesionálna česť pre návrhárov a tiež kaderníkov. Niektorí módni návrhári si vyslovene žiadajú výrazne kreatívne účesy.

  Naše oči sa upierajú na nové krásne a najmä nositeľné účesy. Mnohé z nových účesov z New Yorkského Týždňa módy spadajú do tejto kategórie.

  Modelky predviedli objemné pätky, asymetrické vyčesané účesy, nové zapletané účesy a mnoho ďalších účesov a vypnutých vlasov dozadu.

  Príklady týchto nových účesov nájdete v našej galérii.

 • Galéria: New York Trendy účesy 2013

  Trendy účesy 2013: Melissa Fleis/Projekt Runway

  © Getty Images  

  Trendy účesy 2013: Obrovská vlna

  Obrovská vlna skrz vrch hlavy je viac než pútajúca pozornosť. Vlna je súčasťou vyčesaného účesu, ktorý predvádza modelka na móle pre značku Melissa Fleis (Projekt Runway).

  Trendy účesy 2013: Kuning

  © Getty Images  

  Trendy účesy 2013: Nabok zopnutý nízky cop s uzlom

  Tento účes, ktorý predstavil módny dom Kuning sa nám skutočne páči. Vlasy zopnuté do nízkeho copu na strane sú umelecky prepletené do uzla. Najprv sa oddelia vlasy na vrchu hlavy. Následne sú zostávajúce vlasy začesané na jednu stranu k uchu a zatočené dovnútra dva až trikrát vo výške ucha. Vlasy z vrchnej časti hlavy sú následne obtočené okolo už zatočených vlasov. Výsledný uzol vlasov je zachytený a spevnený vlásenkami. Môžete tiež z copu vytiahnuť tenký prameň vlasov a obtočiť ho okolo základu copu.

  Trendy účesy 2013: Not By Jenny Lai

  © Getty Images  

  Trendy účesy 2013: Dotvorené vlásenkami

  Toto je skutočné nápadité! Vlasy sú uhladené dozadu pomocou vosku na vlasy a zatočené do nízkeho drdolu. Namiesto vlasových doplnkov a šperkov sú v tomto účese použité vlásenky na dvoch miestach účesu, kedy sú nahusto použité na jednej strane a na druhej strane v pravo dolu hneď vedľa drdola. Modelka ukazuje túto verziu drdola pre značku "Not" od návrhárky Jenny Lai.

  Trendy účesy 2013: Daniella Kallmeyer a Herve Leger pre značku Max Azria

  © Getty Images  

  Trendy účesy 2013: Nové zapletané nápady

  Pozrite si nový štýl zapletania! V prvej variácii zapletania od Daniella Kallmeyer (vľavo), tenký francúzsky vrkoč prechádza do hustého vysokého zapletaného copu. Herve Leger vytvoril účes vpravo pre značku Max Azria. V oboch prípadoch je prameň vlasov modeliek v oblasti spánku oddelený a zapletený do francúzskeho vrkoča smerom dozadu. Od ucha pokračuje prameň ako tenký a pravidelne zapletaný vrkoč, ktorý je následne skombinovaný s vrkočom z druhej strany hlavy a zopnutý do jedného.

  Trendy účesy 2013: Zang-Toi

  © Getty Images  

  Trendy účesy 2013: Objemný vysoký cop

  Cop modelky značky Zang Toi je natupírovaný a vlasy na vrchu hlavy sú vyrovnávané až do úplnej dokonalosti. Koniec obrovského a objemného copu je zachytený tenkou gumičkou predtým, než je koniec copu založený pod vrchnú časť copu a zachytený skrytými sponkami na spodnej časti copu. Roztiahnutím copu na oboch stranách dosiahnete ešte väčší objem.