Schwarzkopf Professional
Trendy účesy

Aktuálne účesy: Inšpirujte sa modelkami!

Aktuálne účesy: Inšpirujte sa modelkami!
Lindsey Wixson a Sasha Luss sa neboja experimentovať s trendmi v oblasti módy a účesov. Ukazujú, že zvlnené vlasy sú nielen príťažlivé ale aj „in“.
© Getty Images & indigitalimages.com

Modelky majú ako prvé možnosť vyskúšať si horúce módne trendy na vlastnej koži. Tváre z prehliadkových mól, ako sú Lindsey Wixson, Sasha Luss a Anna Ewers, pozná celý svet. Prinášame vám prehľad toho, ktoré z aktuálnych účesov známe krásky nosia a ako im to pristane.

 • Nové módne účesy
  © Getty Images

  Vo svete modelingu môže nový účes znamenať posun v kariére. Shag s ofinou pomohol vtedy ešte neznámej Lindsey Wixson preraziť medzi módnu elitu. Tento hravý účes sa stal inšpiráciou mnohým ženám, ktoré sa rozhodli pre postupný strih vlasov. V súčasnosti ho strieda s ďalšími variáciami na shag, príkladom je tento obľúbený zvlnený štýl. Lindsay Wixson má jednoducho skvelý vkus a čuch na módne trendy! 

  Foto vľavo: Lindsey Wixson so svojím charakteristickým účesom v štýle shag.

 • V galérii vám predstavíme účesy topmodeliek, ktoré si podmanili trblietavý svet módy. 

 • Galéria: Účesy modeliek

  Modelky a ich účesy: Anna Ewers

  © indigitalimages.com  

  Modelky a ich účesy: Anna Ewers

  V rozhovoroch pôsobí Anna Ewers rezervovane a takmer placho, no keď sa objaví na móle, doslova žiari. Mladá nemecká modelka vie, ako dodať šťavu svojim výstupom na prehliadkach. Experti prirovnávajú sebavedomé gestá a pohyb tejto krásky na móle s jej predchodkyňou a krajankou Claudiou Schiffer.

  Mimoriadne si obľúbila ležérne a takmer neupravené účesy s cestičkou v strede. Má svoj trik – vlasy pri korienkoch si mierne natupíruje, dodá im tak objem a šarm v štýle 60. rokov (foto vľavo). S dlhými zvlnenými vlasmi okamžite pripomenie francúzsku herečku Brigitte Bardot. Na fotke vpravo ju naopak vidíme v nevšednom účese s mokrým efektom, v ktorom pôsobí doslova magnetizujúco. 

  Vanessa Moody a jej účesy

  © indigitalimages.com & Getty Images  

  Modelky a ich účesy: Vanessa Moody

  Americká modelka Vanessa Moody vľavo predvádza svoj imidž dievčaťa odvedľa a na fotke vpravo dokonale vyznie jej klasická krása. Ako vidieť, hlavným znakom tejto premeny je bezpochyby rozdielny styling vlasov. Objemné, mäkké vlny a ofina zvýrazňujú jej dievčenský vzhľad a s vlasmi začesanými dozadu je symbolom modernej ženy s nežným šarmom.  

  Sasha Luss a jej účesy

  © Getty Images & indigitalimages.com  

  Modelky a ich účesy: Sasha Luss

  Porcelánová pleť a plné pery – to sú poznávacie znamenia Sashy Luss. Štýl tejto modelky je rovnako mnohotvárny a premenlivý ako trendy, ktoré predvádza na prehliadkach. Výrazným prvkom jej vzhľadu sú svetlé vlasy. Túto úspešnú ruskú modelku často vídať v uhladených účesoch s cestičkou v strede (foto vľavo). Mokrý efekt dodáva jej účesu svieži tón. Nedávno očarila novým účesom pripomínajúcim 70. roky. Nebála sa zmeny a výsledkom je shag po ramená ozvláštnený krátkou ofinou.  

  Edie Campbell a jej účesy

  © indigitalimages.com & Getty Images  

  Modelky a ich účesy: Edie Campbell

  O Edie Campbell je v súčasnosti mimoriadny záujem. Vždy pôsobí sviežo a inak, čo je vo svete módy takmer nevyhnutnosťou. Táto londýnska modelka odštartovala svoju kariéru s dlhými vlasmi a ofinou v štýle Woodstock. Neskôr šokovala tým, že si ich prefarbila na čierno a jej look nadobudol ostrejšie rysy. V súčasnosti nosí dlhý, postupne zostrihaný bob tmavej blond farby.        

  Binx Walton a jej účesy

  © Getty Images  

  Modelky a ich účesy: Binx Walton

  Binx Walton pôsobí nevšedne. Jej špecialitou je nekonvenčný, uličnícky imidž kombinovaný s trochou ženského šarmu. Vďaka tomuto sviežo namiešanému looku sa hravo ocitla medzi modelkami z prvej ligy. Jedinečný imidž si zachováva s dlhými strapatými vlasy (foto vľavo) i s mokrým účesom a vlasmi sčesanými krížom cez čelo (foto vpravo). 

 • Účesy chameleóna Lindsey Wixson

 • Aktuálne účesy: Inšpirujte sa modelkami!
  Extravagantné, hravé aj ženské – Lindsey Wixson dokáže vždy prísť s novým účesom a všetkých prekvapiť.
  © Getty Images

  Lindsey Wixson vďačí za svoju popularitu jedinečným črtám tváre - plné pery, medzierka medzi zubami a oválny tvar očí. Tie rozhodne nie sú pre modelky príliš typické, a ona vie,ako z nich urobiť perfektné ženské zbrane. Skutočný kaliber však predstavuje jej neustála chuť experimentovať s novými účesmi a stylingom vlasov.