Schwarzkopf Professional
Trendy účesy

Twilight účesy z „Dark Side“

Twilight účesy
V úlohe Alice Cullen v trilógii ‘The Twilight Saga – Breaking Dawn 2’ sa herečka Ashley Green predviedla s krátkymi vlasmi. Na slávnostných udalostiach však radšej ukazuje svoje dlhé očarujúce kučery.
© Getty Images

Počas sledovania filmu ‘The Twilight Saga – Breaking Dawn 2’, sme si všimli očarujúci účes Kristen Stewart tak, ako aj účesy celého ženského obsadenia tejto upírskej ságy.

 • Ak by ste niekedy videli upíra za denného svetla, rozpoznali by ste ho (a možno aj nie) podľa trblietajúcej sa pokožky. Pravda o upíroch sa však odhalí až po zotmení. Tak ako herečky z nášho sveta, tak aj postavy z Twilight-u rady experimentujú so svojimi účesmi. Kirsten Stewart a ženská časť filmového osadenstva nemá problém so zmenou z klasického na upírsky štýl. To sa samozrejme, týka aj účesov.

  V populárnej knižnej sérii ‘Twilight Saga’, autorka Stephenie Meyer rozpráva príbeh o upírovi Edwardovi Cullenovi (vo filme úlohu stvárnil Robert Pattinson) a stredoškoláčke Belle Swan (hrá Kristen Stewart). Počas sledovania filmovej verzie príbehu sme si neustále všímali prekrásne účesy v poslednej časti Twilight Saga (Breaking Dawn 2).

  V tomto videu vám Schwarzkopf vlasový stylista Armin Morbach ukáže, ako si vytvoriť štýlový twilight účes.

  V našej galérii vám ukážeme niekoľko fotografií herečiek z Twilight Sagy. Pozrite sa, ako sa menia účesy na každý deň na účesy s nádychom noci.

 • Video: Ako si vytvoriť štýlový účes

 • Galéria: Twilight účesy

  Twilight účesy: Kristen Stewart

  © Getty Images  

  Twilight účesy: Kristen Stewart

  V priebehu dňa preferuje Kristen Stewart ležérne účesy, tak ako aj jej filmová postava Bella Swan, ktorú stvárňuje v Twilight Sage. Zvyčajne nosí vlasy zapletené do bočného copu a k tomu volí jednoduchý make-up. Večer siahne herečka po čiernej špirále na oči a dodá svojim dlhým vlasom po plecia dokonalý objem. Nezabudla pritom zvýrazniť končeky vlnitých vlasov.

  Twilight účesy: Rachelle Lefèvre

  © Getty Images  

  Twilight účesy: Rachelle Lefèvre

  V Twilight Sage hrá Rachelle Lefèvre postavu Victorie. Herečka miluje kučery. Victoriine vlasy sú začesané takmer dorovna na vrchu hlavy, ale končeky sú upravené do dlhých elegantných vĺn, padajúcich cez plecia. Twilight účes Rachelle je odkazom na rockovú éru. Použila vosk na vlasy, aby dodala svojim prirodzeným kučerám ten správny tvar.

  Twilight účesy: Ashley Greene

  © Getty Images  

  Twilight účesy: Ashley Greene

  Ashley Greene hrá v sérii Twilight postavu Alice Cullen. Počas dňa nosí svoje vlnité vlasy v ležérnom polo vyčesanom účese. S tým kontrastuje jej uhladený twilight účes na večer s rovnou cestičkou nabok, čo pôsobí až stroho. Dymové oči a prirodzene jemný rúž dokonale doplňujú prísny look.

  Twilight účesy: Elizabeth Reaser

  © Getty Images  

  Twilight účesy: Elizabeth Reaser

  Nenásilný make-up a jemné vlny sú obľúbeným účesom a štýlom Elizabeth Reaser počas dňa. Večer však herečka ukazuje svoju druhú, odlišnú stránku, počínajúc oblečením a divokým nedokončeným účesom, ktorý je typický pre postavu Esme Cullen vo filme Twilight Saga. Divoká hriva vyžaduje objem a nadýchanosť. Herečka to dokázala pomocou púdru pre objem.

  Twilight účesy: Nikki Reed

  © Getty Images  

  Twilight účesy: Nikki Reed

  Je deň a počas neho ukazuje Nikki Reed svoje žiarivé vlasy v ich prirodzenej kráse,. Avšak večer herečka volí štýl, ktorý je typický pre postavu Rosalie Hale z Twilight Sagy. Zatiaľ čo sú jej vlasy uhladené a zopnuté do jednoduchého nízkeho drdolu, jej extravagantný make-up je v kontraste s jej celkovým nevinným dojmom.